[NL20-NL50] nl50 KJs

• BloodyB
      BloodyB
      Brąz
      na forum od: 11.05.2008 Posty: 1 113
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($69.50)
      BB ($134)
      UTG ($50.75)
      Hero ($50.75)
      BTN ($51.25)

Dealt to Hero K:heart: J:heart:

fold, Hero raises to $1.50, fold, SB calls $1.25, fold

FLOP ($3.50) J:spade: A:heart: K:diamond:

SB checks, Hero bets $2.50, SB raises to $8, Hero calls $5.50

TURN ($19.50) J:spade: A:heart: K:diamond: 5:heart:

SB bets $13.89, Hero calls $13.89

RIVER ($47.28) J:spade: A:heart: K:diamond: 5:heart: 4:spade:

SB bets $46.11 (AI), Hero folds

SB wins $44.92

V: unknown

Jakoś nie widze za wiele gorszych rąk które grają tam c/r/broke, nawet ciezko znalesc cos gorszego dla sa,ego c/r, ale fold wydaje sie za slaby
      na turnie mapie fd dlatego call wydaje sie ok
      na river wydaje mi sie ze praktycznie zawsze jeste z tylu
  • 2 odpowiedzi
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Ja to calluje, mimo tego, że cieżko znaleźć ręke, którą mamy beat ale jego linia pasuje tylko do AJ,QTs czyli max. 9 kombinacji, a moze tak gra z JT KQ, AQ? Call i notka.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Sry, ze tak dlugo trwala analiza, lecz bylem na wakacjach i dopiero teraz nadrabiam rozdania!

---
      Dla mnie close. Jezeli juz cos bym wiedzial o nim, to bym to predzej foldowal juz na turnie bez FD, owszem FD daje nam mase equity, wiec call jest ok. Ogolnie nawet calldown jest ok, jezeli chcesz pokazac, ze ciebie sie nie da latwo wyblefowac. Wiele graczy moze tutaj faktycznie raisowac Ax for value, bo stol jest drawowaty.

I dlatego tez sie zgadzam z lekarzem, ze calldown + notka beda w porzadku na unknown, tym bardziej ze w tym momencie jeszcze w ogole nie umiemy ocenic, czy on blefuje czy nie. Jak wtopisz, to jest setup. A patrzac na to, jak on betuje F+T, to na riverze ma dokladnie PSB left i ja nie sadze, by dobry villain tak chcial grac.