[NL2-NL16] K9 nl5

• ozek
      ozek
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 88
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      UTG2:
      $5.50
      MP1:
      $11.61
      MP2:
      $3.37
      MP3:
      $2.00
      CO:
      $1.73
      BU:
      $1.68
      SB:
      $3.65
      BB (Hero):
      $8.01
      UTG1:
      $5.49

Preflop: Hero is BB with K, 9.
      UTG1 raises to $0.10, UTG2 calls $0.10, 6 folds, Hero calls $0.05.

Flop: ($0.32) 6, 5, Q (3 players)
      Hero bets $0.10, UTG1 calls $0.10, UTG2 raises to $0.50, Hero calls $0.40, UTG1 raises to $5.39, UTG2 raises to $5.40, Hero calls $4.90.

Turn: ($16.51) 4 (3 players)

River: ($16.51) Q (3 players)

Final Pot: $16.51.

Results follow:

UTG1 shows two pairs, aces and queens(Ah Ad).
      UTG2 shows three of a kind, queens(Qc As).
      Hero shows a pair of queens(Kd 9d).

UTG2 wins with three of a kind, queens(Qc As).

pf mam do dorzucenia .05$ do puli .27$, oddsy wysokie więc robię call.

flop daje mi fd, robię mały bet żeby podbudować trochę pulę i nikogo nie wystraszyć. Dostaje raise od utg+2 do .50$, daje mi to pot 1$, raise .50$ więc spokojnie mogę sprawdzać. Mam też nadzieję że utg+1 sprawdzi.

I tutaj spotykam się z shove za ponad 5$, nie mam zielonego pojęcia na co mogę obstawiać osobę grającą taką linią, próbkę mam małą na obu zawodników. utg+2 robi call, więc decyduje się na to samo. Czy to błąd/
  • 2 odpowiedzi
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      błąd to imo robisz na PF, ok masz super odds tylko pod jakie układy chcesz grać tą rękę oop? jak pod 2pair+ to się nie składa, jak myślisz że ich ograsz post flop to dobrze by było coś o nich wiedzieć, a nic nie piszesz więc zakładam że unki, a jak pod draws to dobrze by było żebyś to potrafił rozgrywać post flop --> a tu bez obrazy ale tak sobie Ci to poszło.

Co ma na celu donkbet flop? Później call na reise na zasadzie "dzień dobry mam draw" w razie trafienia ograniczasz sobie tym zagraniem io do zera
      --> no chyba że grasz ze ślepym albo debilem.

Po pushu musisz dołożyć 5 do 11 a grasz max pod 9 outów, bo po tej lini mega optymistyczne byoby myślenie że Twój K jest dobry nawet jak go trafisz.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 132
      Hello!

Blad preflop to call, mozesz tu spokojnie foldowac, wrecz powinienes.

Postflop lead na tym limicie nie ma tu sensu, szczegolnie za 1/3 puli !! To bylo mega kiepskie zagranie. Koniec koncow callowanie shove na 2giego jest OK, bo masz wystarczajace equity, ale wczesniejsze rozegranie mi sie bardzo nie podoba. C/x flop tu grasz, nie b/x.