Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Winter Promo - brak ticketu

• siroyale
      siroyale
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 30
      mam konto podpięte pod PS, przez całą zimową promocje regularnie wygrywałem ticket za 5,5e. Pomijam fakt że notorycznie musiałem się o niego dopominać w prywatnych wiadomościach ale zawsze jednak dostawałem. 25.12 wygrałem ostatni ticket i do dziś go nie otrzymałem. Pomimo wymieniania kilku wiadomości z obsługą, dalej cisza. Zostalem przekierowany do kontaktu meilowego z supportem SJ jednak pomimo upływu 2 tygodni nikt nie raczył mi nawet odpowiedzieć. Czy mogę liczyć na pomoc kogoś z polskiego PS ?
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 759
      Hej,

Sprawy takie najlepiej załatwiać z supportem, naszym lub bezpośrednio poker roomu. Jeśli chodzi o pomoc kogoś z polskiej sekcji to masz pewnie mnie na myśli. Jednak od dawna nie zajmuję się kwestiami biletów i jedyne co mógłbym zrobić to napisać tą samą wiadomość co ty do osoby, z którą i tak rozmawiałeś, bo to ona za tickety odpowiada (kilka osób, nie jedna).

Jednak to co mogę ci doradzić to to, że jeśli piszesz wiadomości z PL skrzynek (o2.pl, onet.pl, wp.pl i podobne) to one po prostu blokują część maili. Temat ten powtarzam od kilku lat, ale widzę, że zawsze jak ktoś pisze o problemach z brakiem odpowiedzi od supportu ma skrzynkę właśnie na wspomnianych adresach. I nie mam tu na myśli 1 czy 10 osób, a takich przypadków widziałem już kilkaset.

Wiadomość pewnie od supportu dostałeś, tylko skrzynka z której korzystasz ją usunęła, a ty denerwujesz się z powodu braku odpowiedzi.

Edit: wygląda na to, że chyba miałem rację. Otrzymałeś maila od Stan James, nie wiem jednak czy go nie zauważyłeś czy został usunięty. Bilet wpłynął na twoje konto 28 grudnia i wykorzystałeś go 30 grudnia.

Pozdrawiam.