Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Problem z wypłatą

• kakaowo
      kakaowo
      Brąz
      na forum od: 10.02.2012 Posty: 12
      W zawiązku z wycofaniem się z Polski, chcę wycofać swoje środki na skrilla. Dostałem takiego meila:

"Dear ,

Kindly note that your latest withdrawal has been cancelled and funds put back on your betting account because you were trying to make a withdrawal to a different payment method than the one you used for deposit. In order to keep in line with our policy regarding safe transactions, we kindly ask you to re-request withdrawal back to your bank account.
      Thank you for your cooperation.
      Please do not hesitate to contact us on Live Chat from 10h to 23h CET should you have any further queries.

Claire,
      Everest Customer Service Team"

Dodam, że nigdy nie robiłem depozytu, pierwsze pieniądze mam z PokerStrategy i dostałem je co najmniej 5 lat temu, jeszcze Everest nie był w ipokerze. Wczoraj zdeponowałem 15$, żeby było według tego meila i wyrobiłem jakieś 20$ raku. Na live chacie mówią, że takie mają zasady i tyle.

Wie ktoś co zrobić? Wypłacać na normalne konto? Można coś zrobić, żeby wypłacić gdzie indziej?
  • 2 odpowiedzi
    • BLP11
      BLP11
      Brąz
      na forum od: 06.07.2015 Posty: 112
      .
    • kakaowo
      kakaowo
      Brąz
      na forum od: 10.02.2012 Posty: 12
      Wykonałem wpłatę w wysokości 15$, żeby nie było że wypłacam inną metodą niż wpłacałem. Tego zdania się trzymałem:

because you were trying to make a withdrawal to a different payment method than the one you used for deposit.
      Ugrałem 200 punktów i znowu spróbowałem wypłacić. Wypłaty odmówili. Na live chacie mi napisali:

Vera: I can see that you made a deposit with Skrill 2 days ago
      Vera: But your winnings came from an other deposit.
      Za inny depozyt chyba uznają pierwszy przelew z PS ładnych kilka lat temu. Kiedy napisałem, że nie robiłem nigdy wcześniej depozytu odpisali:

Vera: If you didn't make any deposits the only option is the bank transfer.
      Jakieś○ pomysły co mogę zrobić?