Promocja Titan Truzzle

• 5 odpowiedzi
    • siwek2000
      siwek2000
      Brąz
      na forum od: 08.04.2012 Posty: 154
      Musi nie skorzystać z żadnych kodów promocyjnych, nie być z żadnego pokerstrategy rzecz jasna również, musi wpłacić przynajmniej 50$ i ugrać ileśtam titan punktów (niedużo). Inna rzecz że jak wpierdoli się na nl50 i wrzuci stacka to pewnie nie ugra;P
      Jak dla mnie najtrudneijsze zadanie, i myślę nad oszustwami;P
    • CzarnaOspa
      CzarnaOspa
      Brąz
      na forum od: 20.07.2010 Posty: 51
      Tak znalazłem 50$wpłaty, 100 pkt musi ugrać, i dostanie jeszcze free 20$. Ok jeśli ktos ma zamiar zarejestrować sie na Titan, to chetnie zostane znajomym polecającym, kontakt na priv.
      Jeśli ktos ma pomysł skąd takiego znajomka wytrzasnąć, to też niech sie wiedzą podzieli, został mi juz tylko ten warunek do spełnienia
    • siwek2000
      siwek2000
      Brąz
      na forum od: 08.04.2012 Posty: 154
      To powiedz mi- 10slot spins wystarczy zakręcić 10razy po 1$ ? W innym wątku już pytałem i cisza.
    • CzarnaOspa
      CzarnaOspa
      Brąz
      na forum od: 20.07.2010 Posty: 51
      Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, w któryms z free turków za goldcoiny ugrałem coś z 4,5$ i mówie, k...a czas rozbić bank, tak się wciagnałem ze wyrobiłem ten warunek, odchodzac z 70$, ale grałem cały czas za najnizsza stawkę zdaje sie 0.25$
    • mseagh
      mseagh
      Brąz
      na forum od: 21.01.2010 Posty: 9
      Witam,
      Temat nieco odleżany... ale promocja Truzzle znów się pojawiła.
      Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta i miałby ochotę spróbować pograć na TitanPoker to bardzo proszę o założenie konta (bez wpisywania kodu bonusowego) z linku poniżej:
      Titan Poker

Należy wpłacić min 20$, po ugraniu 100TitanPoints (np. FR Turbo SnG 2EUR - 5,6TP) w ciągu 1 tygodnia od założenia konta otrzymasz 20$ (tydzień odnosi się do zadania w Truzzle, na wyrobienie 100TP aby otrzymać bonus jest 30 dni), a mi uda się odblokować zadanie w truzzle.
      Oczywiście nowi gracze również otrzymają pakiet startowy od pierwszej wpłaty:

• 200% UP TO €1,500 on your first deposit, including 10,000 Titan Treasure Gold Coins. (uwalniane po 5EUR za 400TP)
      • Rakeback Unlimited: Earn unlimited cash bonuses every week simply for playing.bye
      • A token package to freerolls with $12,000 in combined prizes.
      • Entries to the Beginners Freerolls. (No deposit required!)
      • As a newbie, compete with other players at your own level and win cash prizes in the Beginners Races, each week for the first 90 days.
      • Dedicated Support Assistance whenever you have a question or problem.