Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Naliczanie punktow

• 18 odpowiedzi
    • SiemaAS
      SiemaAS
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 19.04.2014 Posty: 488
      Cześć Kuubek,

Niestety, jeżeli chodzi o StrategyPoints, naliczane z Titan Poker, wciąż występują opóźnienia. Natomiast nie musisz się martwić, ponieważ na pewno zostaną przyznane. Trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość ;)

Pozdrawiam,
      SiemaAS
    • Domin87
      Domin87
      Brąz
      na forum od: 01.10.2010 Posty: 352
      Czyli te Titan pointsy, które nabiłem od początku miesiąca nie przepadną? Czy zaczniecie je zliczać dopiero od daty kiedy ten epicki problem rozwiążecie?
    • ONKAM
      ONKAM
      Brąz
      na forum od: 10.07.2015 Posty: 2 241
      Napisane przez SiemaAS
      Cześć Kuubek,

Niestety, jeżeli chodzi o StrategyPoints, naliczane z Titan Poker, wciąż występują opóźnienia. Natomiast nie musisz się martwić, ponieważ na pewno zostaną przyznane. Trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość ;)
      :yaoming:
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 937
      Nie martw się Kuubek, już były takie sytuacje i punkty zawsze trafiają na konto :f_thumbsup:
    • Domin87
      Domin87
      Brąz
      na forum od: 01.10.2010 Posty: 352
      Jakieś nowe wieści na horyzoncie zmagań z technicznymi problemami? :)
    • BorZul
      BorZul
      Brąz
      na forum od: 30.10.2010 Posty: 12
      Napisane przez Domin87
      ...i cisza :why:

Pytanie, bo brakuje mi 1,66 SP do srebra i czekam juz do konca miesiaca, a pozniej co ? Kontaktowac sie z supportem o podniesienie statusu,tak? Jakis screen z titan pointsami wymagany czy jak to dziala?
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 1 953
      Napisane przez BorZul
      Napisane przez Domin87

...i cisza :why:

Pytanie, bo brakuje mi 1,66 SP do srebra i czekam juz do konca miesiaca, a pozniej co ? Kontaktowac sie z supportem o podniesienie statusu,tak? Jakis screen z titan pointsami wymagany czy jak to dziala?
      Niestety problem jeszcze nie został naprawiony i w tym celu
      należy wysłać ticket wraz ze screenem z hand history Titan Pokera bądź programu trackujacego i status zostanie podniesiony.
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Brąz
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 983
      Wyslalem ticket, powiedzieli zebym powysylal screeny, tak tez zrobilem i podniesli status:f_thumbsup:
    • ONKAM
      ONKAM
      Brąz
      Podbijam i pytam jak brak naliczania punktów ma się w odniesieniu do aktualnej promocji pstregy cashpoint?
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Brąz
      Pisalem do nich w tej sprawie to poweidzieli, ze jak naprawia to przyznaja kase i gemstony. Trzymam ich za slowo.
    • ONKAM
      ONKAM
      Brąz
      Napisane przez niemambopoco
      Pisalem do nich w tej sprawie to poweidzieli, ze jak naprawia to przyznaja kase i gemstony. Trzymam ich za slowo.
      Dzięki za odzew. No to ja też trzymam.
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 9 950
      Chciałabym poinformować, że StrategyPoints z Titan Poker zostały zaktualizowane. Sorry za długi czas oczekiwania.
    • Wladeczek80
      Wladeczek80
      Brąz
      na forum od: 16.11.2010 Posty: 153
      Czyli rozumiem ,że problem został definitywnie rozwiązany i nie będzie już żadnych opóżnień bo mam w planach założenie konta na TItan. Przy okazji zapytam kiedy kaska za styczeń z Hilla będzie ?
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Brąz
      Czas najwyzszy :)
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      Napisane przez Wladeczek80
      Czyli rozumiem ,że problem został definitywnie rozwiązany i nie będzie już żadnych opóżnień bo mam w planach założenie konta na TItan. Przy okazji zapytam kiedy kaska za styczeń z Hilla będzie ?
      Problem został rozwiązany. Czasami małe opóźnienia pojawiają się na różnych roomach, to był nieprzyjemny wyjątek.

Pieniądze z CashPoint za styczeń planujemy wypłacić w lutym, nie mam jeszcze konkretnej daty kiedy (trzeba sprawdzić czy wszyskie dane są i czy sa poprawne).
    • ONKAM
      ONKAM
      Brąz
      Marto, dzięki za info. Mam jednak pytanie. Nie widzę przy swoich punktach punktów bonusowych? Kiedy one będą i czy będą doliczone?

Edit: mam na myśli BP za ugranie 1SP.
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      ONKAM, już niedługo. Część bonusowych SP została przyznana, ale nie wszystkie dni się zaktualizowały. Zostanie to rozwiązane wkrótce.
    • ONKAM
      ONKAM
      Brąz
      Napisane przez Marta
      ONKAM, już niedługo. Część bonusowych SP została przyznana, ale nie wszystkie dni się zaktualizowały. Zostanie to rozwiązane wkrótce.
      Dzięki Marto.