Promocja "Titan Treasures"

• djalbert182
      djalbert182
      Srebro
      na forum od: 27.12.2012 Posty: 2 000
      Kolejna skrzynia za 100k, i znów General Token, tym razem za 20 euro. :f_ugly:
    • ONKAM
      ONKAM
      Brąz
      na forum od: 10.07.2015 Posty: 2 240
      mam za niski status by wymienić moje punkty na gotówkę, jest sens zamieniać je w te goldy?
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 716
      Napisane przez ONKAM
      mam za niski status by wymienić moje punkty na gotówkę, jest sens zamieniać je w te goldy?
      Moim zdaniem nie ma.
    • djalbert182
      djalbert182
      Srebro
      Hmm a jak wy chcecie wymieniac punkty na Goldy? To sa 2 osobne sprawy przecież. Punkty i Goldy sie zbiera rownoczesnie. Ja za punkty gram w satelitkach do monthly bonanza (co miesiac mam tam 4 entry :P ), Tresure Hunt, a jak mam ich za duzo to wlączam: http://www.titanpoker.com/vip-club/rakeback.html, z tego co sprawdzalem to bardziej oplacalne niz wymiena punktów na $ w sklepiku.
    • andrzejdzedzej
      andrzejdzedzej
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 19
      Może ktoś powiedzieć jak wygląda zbieranie tych coinów na twisterach?
      Na razie dostają tylko punkty za ostatnie miejsce. Nie dostaje po 50 za finished in money, ani za 3sng w 24h i 3 in the money w 24h. Pytanie czy to kwestia tego, że tamte mogą się naliczać wolniej? Pierwsze twistery grałem 28.12, więc prawie 72h temu. Pytanie też odnośnie rozegrania w ciągu 24h. Jak zagram 6 sng to powinienem dostać 2 razy ten achievement, czy to jest po prostu raz dziennie?
    • ONKAM
      ONKAM
      Brąz
      Napisane przez djalbert182
      Hmm a jak wy chcecie wymieniac punkty na Goldy? To sa 2 osobne sprawy przecież. Punkty i Goldy sie zbiera rownoczesnie. Ja za punkty gram w satelitkach do monthly bonanza (co miesiac mam tam 4 entry :P ), Tresure Hunt, a jak mam ich za duzo to wlączam: http://www.titanpoker.com/vip-club/rakeback.html, z tego co sprawdzalem to bardziej oplacalne niz wymiena punktów na $ w sklepiku.
      Hej. Możesz raz jeszcze wkleić link bo mi nie działa.
      Ps. Jak wejdziesz w button titan tr. To tam masz przycisk kup goldy. Po przejściu do sklepu masz 10 tys goldów za 2 koła club points.

W sumie nie gram turków ale z uwagi na to że nie bardzo wiem co robić z punktami to może bym spróbował? O której są te satki, o 20.00?
    • djalbert182
      djalbert182
      Srebro
      10 tys goldów za 2k club points to porażka, nie kupowałbym.
      Turki sa o 19:30 i 20:00, jeden z nich dostępny dla wszystkich, drugi od jakiegoś tam statusu VIP, teraz jestem na kompie, gdzie nie mam pokera, to ci dokladniej nie sprawdze.
      Finały są raz w miesiącu, obecnie zawsze w pierwszą niedzielę (w styczniu wyjątkowo 8.01, coby ludzie na kacu nie grali ;-)).
      W puli jest zawsze 10 000 USD, jak to podzieliłem ostatnio przez ilość rejestracji to mi wyszło, że taki ticket jest warty około 7,5 USD, całkiem nieźle, bo srednio musze wydać ze 100-150 club points zeby taki ticket zdobyć. Licząc, że na rekaback unlimited za 100 club points jest 1$, a w sklepiku jeszcze słabiej wypada, to te turki chyba sa najlepszą metodą "wydawania" punktów.
      Z linka wywal przecinek co się dokleił na koncu i działa.
      Co do pytania drugiego kolegi, niestety z reguły nie gram twisterów, więc nie pomogę.
    • ONKAM
      ONKAM
      Brąz
      Dzięki za info.

Ja również twisterów nie grywam.