Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

wpłata na TitanPokera

• miltiades
      miltiades
      Brąz
      na forum od: 28.01.2013 Posty: 272
      Cześć, chce wpłacić kasę ze skrilla na titana, ale jak wpisuję emaila i hasło do skrilla (w cashieru titana), to wyświetla mi się, że nieprawidłowe hasło lub login. Miał ktoś podobnie? email z skrilla nie musi być taki sam jak do titana?
  • 9 odpowiedzi
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 784
      Wpłacam na Titan regularnie za pośrednictwem Skrilla i nie mam żadnych problemów przy logowaniu.
      Email Skrilla może być inny, niż ten podany w Titan - przynajmniej u mnie tak jest.

Pozdrawiam
      Elzo
    • BaLume
      BaLume
      Basic
      na forum od: 25.11.2016 Posty: 8
      Napisane przez Elzo2012
      Wpłacam na Titan regularnie za pośrednictwem Skrilla i nie mam żadnych problemów przy logowaniu.
      Email Skrilla może być inny, niż ten podany w Titan - przynajmniej u mnie tak jest.

Pozdrawiam
      Elzo
      Nie ma to jak zachęta na grę w pokera, lepiej mogłoby tylko brzmieć -Utwórz konto na Titanie wpłacaj ciągle siano forever addicted. :f_grin:
    • miltiades
      miltiades
      Brąz
      Dzięki za odpowiedź, spróbuje jeszcze raz, może teraz zadziała
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez BaLume
      Napisane przez Elzo2012

Pozdrawiam
      Elzo
      Nie ma to jak zachęta na grę w pokera, lepiej mogłoby tylko brzmieć -Utwórz konto na Titanie wpłacaj ciągle siano forever addicted. :f_grin:
      A kto powiedział, że przegrywam te wpłacone pieniądze?
      Jedyne co gram na Titan to FreeRolle (Bonanza, sat do niej i turniej w czwartek chyba o 19.00) i raz na tydzień w ruletkę za 10$. Dostaję za to tokeny.
      Raz na miesiąc wypłacam. I tak w kółko. Po prostu wyciągam max z ich programu VIP nie płacąc rake.
      Wyciągasz pochopne wnioski :)
    • tekiza77
      tekiza77
      Brąz
      na forum od: 02.10.2016 Posty: 127
      Miałem ten sam problem. Zaloguj się przez przeglądarkę na Titana i wpłac stamtąd.
    • miltiades
      miltiades
      Brąz
      Napisane przez tekiza77
      Miałem ten sam problem. Zaloguj się przez przeglądarkę na Titana i wpłac stamtąd.
      Na ich stronie nie widzę możliwości logowania, mógłbyś przesłać link?
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Możesz się zalogować poprzez stronę od zakładów sportowych. To jest to samo konto co pokerowe. Przynajmniej jak ja się loguję poprzez:
      Titan
      to po wejściu My Account / Cashier, mam podgląd na swojego pokerowego kasjera.
    • tekiza77
      tekiza77
      Brąz
      na forum od: 02.10.2016 Posty: 127
      Na stronie głównej TitanPokera jest czerwony napis "POBIERZ ZA DARMO" a pod nim małą czcionką "Instant Play". Kliknij w Instant Play i się zaloguj :)
    • miltiades
      miltiades
      Brąz
      dzięki za odpowiedzi, zadziałało :f_drink: