Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

50$-1000$ cash

• 4 odpowiedzi
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 404
      Witam, masz nieco podobny challenge jak ja (też do 1000$ chcę dobić) narazie gram jeszcze NL2, ale niebawem będę grał na NL5 (wolę mieć trochę większe zabezpieczenie w razie początkowych porażek). Będę śledził Twój wątek.
    • bodek1983
      bodek1983
      Brąz
      na forum od: 02.06.2011 Posty: 159
    • busiek19
      busiek19
      Brąz
      na forum od: 02.08.2011 Posty: 855

Już dawno jednak zostawiam bloga, bo bede zaczynał jeszcze raz za tydzień tylko z 200$.

Ogólnie chce zmienić troche styl życia, wiec przestaje palić( 2 dzień) , zaczynam troche cwiczyc i biegać, a w najbliższym czasie zmienie troche diete.

Początki są zawsze trudne wiec narazie będę wpisywał tutaj jak mi idzie.

Dzień 1

Fajki- 2 dzien bez
      Trening
      Bieganie

Cele osiągnięte
    • busiek19
      busiek19
      Brąz
      na forum od: 02.08.2011 Posty: 855
      W weekend poniósł melanż, ale od dzisiaj znowu zacząłem trenować i to dużo intensywniej.

Na farcie udało się wyrobić free playe za 12$ na 200 i obrócić tym jeszcze i wpadło 150$ więc od tego zaczynamy. Jutro zobacze jakie gierki śmigają i jaki poziom na normalnych stołach i zdecyduje co grać.