Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Nie moge uruchomic everesta.

• 5 odpowiedzi
    • nrb1337
      nrb1337
      Brąz
      na forum od: 20.03.2013 Posty: 581
      Ja nie wiem ale miło, że pytasz.
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 845
      U mnie potrafi się zamknąć z podobnym komunikatem jak odpalam turniej. Oczywiście jak już się zarejestruję i ma wyświetlić stół :)
      Sam nie wiem co gorsze.
      Chyba trzeba cierpliwie poczekać na update albo chwilowo obstawiać inne iPokery - u mnie inne "skórki" działają stabilnie.
    • Domin87
      Domin87
      Brąz
      na forum od: 01.10.2010 Posty: 352
      Witam. Mam podobny problem, tyle że mi po prostu żaden przycisk w tym sofcie nie chodzi, klikam Login i nic... :/
      Kupiłem składaka kompa, Windows 7, procek 2x 3,0ghz, 4gb ddr3, grafika710 gt... O ch... chodzi za przeproszeniem? Starsy śmigają elegancko
    • Domin87
      Domin87
      Brąz
      Dostałem maila:
      Dear Dominik,

Thank you for your email.

Please be advised that in order to improve your software you need to do the following:
      - Uninstall poker software
      - Delete all cookies, temporary files and cache (from Internet Explorer as well, even when you do not use it, as poker client leaves traces there),
      - Refresh the Adobe Flash Player and Java,
      - Check if Antivirus or firewall do not block software,
      - Make sure that your computer is up to date with the latest Windows updates,
      - Restart the computer,
      - Download the poker software again

If the issue persists, please provide us the screenshot showing the problem (My account-> Documents). The documents should not exceed 5000 KB (min. 50 KB), types of files: JPG, GIF and PDF. As soon as we receive it, we will investigate your case further.
      We would like to apologise for any inconvenience.

Please let us know if we can be of any further assistance.

Joline,

Everest Customer Service Team"

Zrobiłem wszystko co tam napisali, nic to nie dało, dalej przycisk LOGIN w sofcie jest jakby nieatywny... Poddaje się do ku...y nędzy :f_frown:
    • Domin87
      Domin87
      Brąz
      Może się komus przyda- wystarczyło przenieść folder gdzie mi się z automatu instalował soft z User/apps/everest normalnie na dysk C...Pierwszy raz z takimi pierdołami się spotykam