Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

3 x roczny pobyt na Gibraltarze

• filipCMpl
      filipCMpl
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 3 005
      Dołącz do nas na Gibraltarze. Zamieszkaj z dwoma innymi użytkownikami PokerStrategy.com i dziel z nimi mieszkanie przez cały rok. Musisz posiadać Diamond diamentowy status do końca grudnia, by wziąć udział w losowaniu. Będziesz także miał okazję poznać założyciela PokerStrategy.com Korna oraz całą naszą ekipę.

W zestawie:
      • Przelot na Gibraltar i z powrotem
      • 12 miesięcy zakwaterowania w ładnym, trzypokojowym mieszkaniu [01.04.2010 - 31.03.2011]
      • Zaproszenie na wszystkie imprezy dla pracowników PokerStrategy.com na cały rok
      • Regularne dyskusje z naszymi pokerowymi ekspertami

Ponieważ na Gibraltarze nie płaci sie podatków od pokera, doradzimy ci jak wypłacać pieniądze. Możesz dowiedzieć się więcej o Gibraltarze w naszych ofertach pracy, w blogu Confidential oraz z Wikipedii.

Jeśli uda ci sie wygrać, przetransportujemy cię na Gibraltar pierwszego kwietnia. Musisz tylko odpowiedzieć na dwa pytania w wątku na naszym forum i spełnić kilka warunków:

Pytania:
      • Dlaczego sądzisz, że akurat ty powinieneś mieszkać w naszym mieszkaniu?
      • Jakie masz doświadczenie w grze w pokera?

Warunki:
      • Musisz być gotowy na to, by spędzić na Gibraltarze cały rok - nie musisz tego zagwarantować, ale krótszy pobyt byłby nie w porządku wobec innych użytkowników, którzy biorą udział w promocji
      • Zobowiązujesz się pisać regularnie blog o swoim życiu na Gibraltarze (po angielsku lub po polsku), udzielać wywiadów i pozować do zdjęć

Udziel odpowiedzi na pytania na naszym forum do 01.01.2010, a automatycznie weźmiesz udział w losowaniu.
      Trzech szczęśliwych zwycięzców ogłosimy już na początku stycznia
  • 23 odpowiedzi
    • mamoto
      mamoto
      Brąz
      na forum od: 18.11.2008 Posty: 574
      Promocja dotyczy tylko polskiej sekcji PokerStrategy?? :f_o:
    • zendera
      zendera
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 2 693
      Akurat ta promocja, w odróżnieniu od obiadu z Kornem jest naprawdę bardzo spoko :) .
    • stasiuu
      stasiuu
      Brąz
      na forum od: 01.04.2008 Posty: 2 391
      Filip chyba cos nie pasuje tutaj:

12 miesięcy zakwaterowania w ładnym, trzypokojowym mieszkaniu [01.04.2010 - 31.03.2010]

01.04.2010 - 31.03.2011 powinno byc :)
    • Jakub
      Jakub
      Brąz
      na forum od: 18.01.2007 Posty: 5 892
      Napisane przez stasiuu
      Filip chyba cos nie pasuje tutaj:

12 miesięcy zakwaterowania w ładnym, trzypokojowym mieszkaniu [01.04.2010 - 31.03.2010]

01.04.2010 - 31.03.2011 powinno byc :)

Zaraz poprawimy, dzięki.

@ mamoto

Promocja dotyczy wszystkich wersji jezykowych.

Powodzenia!
    • Komar75
      Komar75
      Global
      na forum od: 02.11.2008 Posty: 215
      OK, to już jest COŚ :)
    • mazaq
      mazaq
      Brąz
      na forum od: 03.02.2007 Posty: 30 137
      Napisane przez filipCMpl
      pozować do zdjęć

:D :heart:
    • SamRadziwill
      SamRadziwill
      Brąz
      na forum od: 23.01.2008 Posty: 3 133
      Wyjazd pierwszego kwietnia - może to PeeSowski prima aprilis z tą promocją? :D
    • toxifly
      toxifly
      Brąz
      na forum od: 30.11.2009 Posty: 241
      Napisane przez SamRadziwill
      Wyjazd pierwszego kwietnia - może to PeeSowski prima aprilis z tą promocją? :D
      Wątpię żeby tak ryzykowali :P
    • perfectto
      perfectto
      Brąz
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 1 251
      W sumie dziwna promocja. A jak ktoś ma pracę, studia, rodzinę itp. ?
    • TheNaturat
      TheNaturat
      Brąz
      na forum od: 13.07.2008 Posty: 1 874
      To niech nie bierz udziału w promocji, zgłoszenia są dobrowolne, i to dla osób które CHCĄ wygrać.
    • kopoland
      kopoland
      Black
      na forum od: 29.07.2007 Posty: 1 901
      Dlaczego sądzisz, że akurat ty powinieneś mieszkać w naszym mieszkaniu?

Hey ! Kiedy przeczytałem o tej promocji zauważyłem że to jest to czego szukam. Już kiedyś poruszałem na naszym forum temat o pokerowym mieszkaniu jednak niestety nic z tego nie wyszło. Teraz pojawia się wspaniała oferta którą chciałbym wykorzystać !!! Jestem młodą, bezkonfliktową osobą która odnajdzie się w każdym środowisku. Moją pasją są podróże więc tego typu wyjazd byłby dla mnie połączeniem hobby oraz pracy jaką dla mnie jest poker. Zdaję sobie sprawę że takich podań będzie bardzo dużo i każdemu zależy aby to właśnie on wygrał jednak.... jednak mi zależy bardziej !! ;)

Jakie masz doświadczenie w grze w pokera?

Zacząłem grać w październiku w 2008 roku więc gram trochę ponad rok. Obecnie gram w odmianę fixed limit głównie na stawkach 2/4 – 5/T a najwyżej co mi się udało shotować to limit 15/30.

Pozdrawiam kopoland !!
    • filipCMpl
      filipCMpl
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 3 005
      Nice my friend, nice. Życzę powodzenia! Chętnie bym cię tu zobaczył.

Najpierw na zlocie jednak coś wypijemy ;)

Pozdrawiam
    • Anty
      Anty
      Brąz
      na forum od: 15.10.2007 Posty: 727
      Ktoś może odpowiedzieć jak to będzie z utrzymaniem się przez rok na Gibraltarze? Roczny pobyt oprocz zakwaterowania juz na wlasny koszt?
    • simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603

Witam serdecznie. Kiedy dzisiaj natknąłem się na ten temat w mojej głowie zaświeciła się lampka. Dlaczego by nie skorzystać z takiej okazji ? Przecież to jest coś o czym marzy każdy pokerzysta, a na pewno większość. Moje najbliższe plany sprowadzały się do częstych wyjazdów po Europie, w celu podbijania sceny pokerowej i próby sprawdzenia się w dużych turniejach. Gibraltar byłby dla mnie spełnieniem marzeń i początkiem dla wielkich możliwości, jakie daje taka promocja. Do tego kontakt z wieloma znakomitymi graczami oraz możliwość uczestniczenia w życiu Pokerstrategy.com, była by dla mnie wspaniałą przygodą i możliwością do rozwijania swoich umiejętności. Do tego jestem osobą bardzo kontaktową i lubię kontakt z ludźmi a sądzę, że to podstawa by w jednym mieszkaniu żyła ze sobą zgrana paczka.
      Poza tym uważam, że byłaby to wspaniała przygoda i możliwość spełnienia po części swoich marzeń.

W pokera na poważnie gram około roku. Początkowo były to pomniejsze sukcesy i próba przebijania się przez mikro stawki w grze cashowej. Od września/października regularnie grywam turnieje wielostolikowe i od tego czasu mogę pochwalić się profitem 131k$ (wg. pokerprolabs) i ROI na poziomie ok 200%. Regularnie staram się też brać udział w większych eventach live i do tej pory za swoje największe sukcesy uważam wygrania turniej serii Unibet Series of Poker w Wiśle, gdzie pokonałem ok. 150 pokerzystów oraz zajęcie 29 m-ca w Unibet Open w Warszawie na 400 graczy, jacy rozpoczęli turniej oraz zajęcie 2 m-ca w turnieju Deep Stack w Warszawie z bardzo dobrą obsadą. Na dzień dzisiejszy grywam wszystkie dostępne turnieje online z wpisowym od 50$ w górę, oraz staram rozwijać swoje umiejętności poprzez grę NL HU na stawkach 1/2 oraz okazjonalnie 6 max na stawkach 1/2. Swoją przyszłość oczywiście wiążę z MTT i w tym kierunku chciałbym się rozwijać aczkolwiek uważam, że gra HU powinna mi bardzo pomóc w grze turniejowej.

Pozdrawiam

Simon :)
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      powodzenia chłopaki!
    • simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Napisane przez salyk
      powodzenia chłopaki!
      Przyda się :)
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Losowanie już niedługo :) Powodzenia
    • thekrawiec
      thekrawiec
      Złoto
      na forum od: 06.04.2007 Posty: 39

Witam !

Wyjazd ten spełnił by moje marzenia, od samego początku mojej „kariery” pokerowej, traktowałem to jako fantastyczną przygodę i właśnie taki wyjazd był by niesamowitą przygodą która mógł bym wspominać jeszcze bardzo długo. Pozwoliło by to mi się szybciej rozwijać oraz nawiązać kontakt z wieloma świetnymi graczami z PokerStrategy, co przełożyło by się na lepsze wyniki w grze, oraz wspaniałe doświadczenie. W filmie „Chłopaki nie płaczą” jest z scena w której Laska mówi o sensie życia, i wydaje mi się że właśnie tym dla mnie jest poker, jest tą rzeczą która chciał bym się zajmować. Jestem osobą kontaktową, nie mającą problemów w znalezieniu się w nowym otoczeniu.

W pokera gram od 2 lat, z czego od roku jestem profesjonalnym graczem. Gram NL 400/600 SH głównie na bWin. Od niedawna na poważniej zacząłem grać turnieje MTT z wpisowym 20/50$ w których udało mi się kilka razy dojść do finałowego stołu, okazjonalnie grywam w regionalnych turniejach live.

• dnochar
      dnochar
      Brąz
      na forum od: 19.11.2008 Posty: 60
      Witam,

Po przeczytaniu wątku dotyczącego tej promocji uznałem że muszę się zgłościć gdyż jest to zbawienie w czasach jakie idą w naszym kraju. Jestem młody i komunikatywny osobnikiem, bez zobowiązań w kraju i taki wyjazd idealnie wpasowuje się w mój pokerowy rozwój. Rok czasu z innymi ludzmi myślącymi podobnie w jednym mieszkaniu to chyba jedna z najlepszych rzeczy jaka może się zdarzyć osobie chcącej rozwijać sie w dziedzinie jaką jest poker. Jeśli chodzi o doświadczenia pokerowe gram od roku, moją wiodącą odmianą są turnieje MTT(BI 26$-75$), jednak mam też treningową przygodę z cash games na poziomie 100NL dodatkowo spędziłem wieeeele godzin na grze live - poziomy 1/2 oraz 5/5. Myślę że doskonale nadaję sie na taki wyjazd gdyż na obecnym etapie mojego życia rozwój pokerowy jest na pierwszym miejscu.

Pozdrawiam
      Dnochar
    • 1
    • 2