Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wypłata z Everest za pośrednictwem Skrill

• ELMario76
      ELMario76
      Brąz
      na forum od: 02.07.2013 Posty: 23
      Witajcie :) Mam problem z wypłatą z Everest Poker za pośrednictwem Skrill. Pisałem parę razy do supportu, jednakże gość zamiast skupić się na moim problemie ciągle odsyłał mnie do artykułu z ich regulaminu :

'Punkt7.7.: Everest zastrzega sobie również prawo do wypłaty żądanej przez Klienta kwoty bezpośrednio na konto bankowe.'

Sprawa ma się tak, że swoje grosze wyrobiłem tylko dlatego, że zadzwoniła do mnie Pani z firmy z ofertą bonusową w zamian za powrót do gry. Pograłem trochę jednak nigdy nie robiłem depozytu za pomocą mojego konta bankowego.

Gdy chcę wycofać swoje środki przez Skrill to niby przetwarza moją wypłatę, a potem cofa środki na konto.
      Support odpisał mi , że dział płatności poprosił o zlecenie wypłaty na konto bankowe : " Uprzejmie informuję, iż na ten moment zgodnie z decyzją Działu Płatności wypłatę może Pan zlecić na tylko i wyłacznie na swoje konto bankowe. Zgodnie z informacją przekazaną Panu w porzedniej wiadomości metoda wypłaty jest uzależniona od metody wpłaty, w praktyce oznacza to, że jeżeli zacznie Pan regularnie wpłacać za pomocą konta Skrill, wówczas możliwe bedzie wyplacanie środków na to samo konto."

Wpłaciłem jedyny raz 15 zł przez Skrill na ten pokerroom. Żadnej inne wpłaty nie było. Teraz, gdy klikam inne metody płatności to strona jakby się odświeża, a i tak pojawia się tylko możliwość wypłaty na konto bankowe.

Proszę o wyrozumiałość i poradę, jak odblokować możliwość wypłaty przez Skrill.

Pozdrawiam serdecznie :)
  • 7 odpowiedzi
    • grzeg10
      grzeg10
      Brąz
      na forum od: 03.04.2008 Posty: 291
      jeżeli zacznie Pan regularnie wpłacać za pomocą konta Skrill, wówczas możliwe bedzie wyplacanie środków na to samo konto

nmz
    • ELMario76
      ELMario76
      Brąz
      Szkoda tylko, że to chyba jedyny pokerroom, który robi problem. Nie widzę sensu wpłacania kolejnego jeśli mam tam wystarczająco środków na grę. Na inne pokerroomy 1 wpłata zdecydowanie załatwia sprawę, a tu jakieś komplikacje.
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      na forum od: 08.05.2013 Posty: 3 769
      Hej ELMario76,

Jest to sprawa między tobą a poker roomem, a więc musisz nadal kontaktować się z ich supportem. Pragnę jednak zauważyć, że rejestrując się na roomie akceptujesz jego regulamin, więc jeśli w tymże regulaminie jest zapis

Everest zastrzega sobie również prawo do wypłaty żądanej przez Klienta kwoty bezpośrednio na konto bankowe.

to nie możesz mieć pretensji, ponieważ zostałeś o takiej możliwości wcześniej poinformowany.

Pozdrawiam
    • ELMario76
      ELMario76
      Brąz
      Pisałem do supportu parę razy. Za każdym razem, jakby kopiowali treść poprzednich odpowiedzi.

Zaakceptowałem regulamin i nie chodzi mi o to, że zastrzegli sobie w taki sposób. Bardziej chodzi mi, o to, że chciałbym wiedzieć z jakiego konkretnego powodu. Wpłacałem tam 2 razy ze Skrilla. Nigdy z konta bankowego.
      Natomiast znam osoby, które od razu po pierwszej wpłacie, mogły dokonać wypłaty za pośrednictwem Skrill beż najmniejszych problemów. Dlatego też tym bardziej nie rozumiem, co oni na mnie mają i oczekiwałbym raczej konkretnego wyjaśnienia. Nie podoba mi się informacja typu, że tak jest i koniec kropka,a powodu brak.
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      Napisz do nich w takim razie że prosisz o wyjaśnienie dlaczego uniemożliwiają ci wypłatę poprzez skrill; żeby to uzasadnili.

Pozdrawiam
    • ELMario76
      ELMario76
      Brąz
      Prosiłem o to w każdym kolejnym mailu, od razu po tym pierwszym wysłanym. Coraz bardziej prosiłem, a w odpowiedzi dostawałem praktycznie kopię odpowiedzi na maila numer 1. Tam w ogóle nie można się dogadać...
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      Rozumiem, może to być denerwujące, aczkolwiek tak jak już pisałem, Everest zastrzegł sobie prawo do czegoś takiego i wygląda na to że właśnie z tego prawa korzystają i nic na to nie poradzisz.

Pozdrawiam