[PT4] Export hands

• Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      na forum od: 13.07.2010 Posty: 2 253
      Cześć.
      Mam na laptopie sporą bazę, część rąk pochodzi z mojej gry, część mam zakupioną. Chciałbym te ręce przerzucić na komputer. Wg PT4 ręce zapisują się na dysku C... w katalogu Processed. Niestety tu widzę tylko 5k hands, a tego jest przynajmniej kilkaset tysięcy... więc gdzie PT4 trzyma te ręce?
      Nie chcę korzystać z opcji backup, bo będzie to trwało rok, plik urośnie do rozmiarów średniej wielkości dysku, a mnie zależy tylko na rekach... HUDa i pop upy sobie samemu potem przeniosę, to malutkie pliczki.
      Widzę, że w Database > Export hands jest opcja exportu, ale tu mogę chyba tylko exportować ręce po graczu, tj. wg active player. Zależyu mi, żeby to od razu w całości zgrać, a nie kopiować pojedynczo...?
      Pozdrawiam
  • 2 odpowiedzi
    • japierdziele
      japierdziele
      Brąz
      na forum od: 17.07.2010 Posty: 228
      Możesz zrobić alias, podpiąć do niego wszystkie konta z których chcesz eksportowac ręce i potem przez wspomniane database -> export hands.
      Jednak najprościej przez backup :)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 564
      Witaj Grigo92,

W folderze Processed są tylko rozdania które były importowane przez auto import. Rozdania zakupione importowałeś najprawdopodobniej ręcznie. Jeśli je kupiłeś to powinieneś mieć dalej do nich dostęp.

Pozdrawiam.