Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Railing - Refic

• Refic
      Refic
      Brąz
      na forum od: 04.11.2009 Posty: 3 146
      Dziś pograłem 4,5h, czego efektem jest 1,7k rozdań.

+$60,36

roll $1,528.47

• Refic
      Refic
      Brąz
      Późnym wieczorem wrzucę update
    • Refic
      Refic
      Brąz
      W ubiegłym tyg. zagrałem 2.2k rozdań. Gdyby nie ogromna ilość coolerów, to wynik byłby znacznie lepszy, niestety wciąż nadziewałem się z setami na wyższe sety, a moje króle trzykrotnie przegrały z 3outerami. Efektem jest -7bi

roll wynosi $1,170.88

Proponuję przedłużyć stacking do 31.03, dzięki temu domkniemy rakeback za cały miesiąc. Myślę, że rb powinno wyjść ponad $100. Jestem dobrej myśli, bo naprawdę ostatnio gra mi się bardzo dobrze, przeciwnicy są bardzo słabi i gdyby nie coolery to byłby spory profit.

Myślę, że jeśli utrzyma się taki field fishów i coolery będą mnie omijać, to będzie profit ze stackingu.

Stan konta z HM i PKR może się nie zgadzać, bo podczas jednej z sesji straciłem neta i nie mam pojęcia jak potoczyły się rozdania (na jednym ze stolików miałem wtedy AA i pula była dość duża), w takim przypadku soft PKR odkrywa karty i rozdanie automatycznie dąży do końca. Jednak nigdzie nie zapisują się te wyniki.

Pozdro
    • bartomir
      bartomir
      Brąz
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 710
      jak najbardziej za przedłużeniem :)
    • Refic
      Refic
      Brąz
      Jutro wieczorem, tj. poniedziałek albo we wtorek wieczorem wrzucę podsumowanie. Teraz jestem z dala od kompa.
    • Refic
      Refic
      Brąz
      Siema,

zgodnie z tym co pisałem wcześniej z końcem marca stacking dobiegł końca. W tym momencie pozostaje już tylko poczekać na rb który powinien dojść za kilka dni.

Od ostatniego wpisu zagrałem ponad 7,5k rozdań. Daje to łączną ilość 29 614 rąk.

Niestety mimo moich usilnych starań poszło mi słabo. Wszystko widać na wykresie, roll wynosi $1,007.40, do tego trzeba doliczyć około $140-$150 rakebacku za marzec. wg. SP powinno być 140, wg. HM 150, ale brakuje jeszcze aktualizacji z ostatniego dnia w którym grałem.

Da to łącznie ok. $1157

Udziały wyglądały następująco:
      mgrudzie 45%
      bartomir 30%
      Urbi 25%

Kasa do odesłania:
      mgrudzie 520,65
      bartomir 347,10
      Urbi 289,25

Mogę odsyłać na pokerstars albo netellera. Piszcie na prv gdzie mam wysłać.

Pozdro
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Mówi się trudno. Proszę na NT, ten sam mail, z którego przyszło :)
    • Refic
      Refic
      Brąz
      Czekam już tylko na przelew do netellera. Gdy tylko dojdzie, przesyłam Wam kasę. Dzięki Panowie za inwestycję :s_thumbsup:

Pozdro
    • Refic
      Refic
      Brąz
      Ciągle czekam na wypłatę.
    • Refic
      Refic
      Brąz
      Właśnie doszedł przelew, jutro wszystko porozsyłam :s_thumbsup:

edit: tzn. dziś :D
    • Refic
      Refic
      Brąz
      Poszły przelewy, jeszcze raz dzięki za stacking :)

Pozdro!