[HM] HM1 - ustawienie HUD HERO

• Kasztanowa
      Kasztanowa
      Brąz
      na forum od: 28.09.2012 Posty: 18
      Cześć,

Mam pytania odnośnie ustawienia HUD

1) Na stoliku wyświetlają mi się moje statystyki ale łacznie z wszystkich stawek i rodzajów gier. Chcę mieć wyświetlane statystyki dla danego stolik bądź sesji.

Czy jest taka możliwość - jeżeli tak to jak to zrobić.

2) Hud pozostałych graczy wyświetla się dobrze ale jak chciałbym zobaczyć statystki dla danej sesji to klikam na dany hud gracza i pojawiają mi się na czerwonym tle statystki ale wartości dla nich to same zera. Jak to zmienić?

Z góry dzięki!
  • 5 odpowiedzi
    • Kasztanowa
      Kasztanowa
      Brąz
      .
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 239
      Witaj,

Na jakim poker roomie grasz (jaką odmianę) i czy masz zaktualizowanego HM1 do najnowszej wersji?

Co do drugiego pytania, to powinny się wtedy pojawiać statystyki dla danej sesji, aby znaleźć przyczynę, z powodu której tak się nie dzieje, odpowiedz na pierwsze pytania :)

Pozdrawiam.
    • Kasztanowa
      Kasztanowa
      Brąz
      Aktualnie gram na FTP,

HM1 mam zaktualizowany do najnowszej wersji bo byly problemy z wyswetlaniem HUD wogole, kore gdzies zniknelo po zmianie na ftp.eu

gram plo 6max, ale bywa tez nlh 6max - wszystko mi sie pokazuje zsumowane HH w moi hudzie.

W samym programie oczywisci moge wyenerowac statystyki dla danej sesji.
    • Kasztanowa
      Kasztanowa
      Brąz
      .
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 239
      http://faq.holdemmanager.com/questions/5/Full+Tilt+Setup

Full Tilt.eu Relaunch Notes (2/20/2013)

1. The new FTP update removes seating preference settings inside of FTP. You will need to reset these settings.
      2. Live Tracking - Dealer messages go back to ‘normal’ (instead of everything). You will need to set your dealer chat to everything to use HM1 live tracking feature.
      3. Table Finder must be used: You will have to use TableFinder the first time you play so HM1 can recognize the tables. After TableFinder is used once, you won't have to use it again.
      4. Notes are missing - You’ll have to find the old %username%.xml file (in the old Program Files/Full Tilt Poker folder) and replace the new one in the Program Files/Full Tilt Poker.eu folder)

Zastosuj się do powyższych instrukcji, w szczególności punkt 1 i 3, powinno pomóc.