Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AQ sss NL10

• simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Absolute Life Poker Canonero 0.05/0.10, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

saw showdown

Button simon1323 ($1.90)
      SB Shurrik1904 ($1.85)
      BB drunkenbear ($9.18)
      UTG Spartacus2k ($9.45)
      UTG+1 Midazolam ($1.35)
      CO Keuskon ($3.66)

Preflop: simon1323 is on the Button with A:diamond: Q:club:
      3 folds, simon1323 raises to 0.40, 1 fold, drunkenbear calls 0.30.

Flop (0.85) A:club: 7:spade: 8:spade:
      drunkenbear bets 0.40, simon1323 moves all-in for 1.50, 1 fold

simon1323 shows A:diamond: Q:club:

simon1323 wins 2.75 with One pair, Ace
  • 8 odpowiedzi
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Zagrane poprawnie! Ale proponuje uciekac z tego stolu gdzie pieprz rosnie!! Jest tam ledwo 5 oponentow, podczas gdy SSS mozemy grac majac minimum siedmiu! Rozumiem jednak, ze czekales juz tylko, az dojda do Ciebie blindy i chciales wstawac :)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      7+my conajmniej!!A tak pozatym wszystko OK!!
    • tmfinger
      tmfinger
      Brąz
      na forum od: 10.12.2007 Posty: 18 075
      Witam,

nie chce się wtrącać i zwracać uwagę lepszym ale jest pewna drobna sprawa. To podforum jest chyba najczęściej czytanym przez początkujących graczy i proponuje abyście uzasadnili powyższą, pozytywną ocenę. Chodzi mi o to, że wedlug sss atakujemy w postflopie mając TP z kickerem A lub K ( w tym wypadku K)). Wydaje mi się, że możnaby dodać w treści oceny, iż zachowanie oponenta w preflopie nie wskazywało na posiadanie przez niego Big Slick, w związku z tym atak z AQ był jak najbardziej poprawny. Wiem, że to szczegół ale z doświadczenia wiem, że początkujący biorą pewne sprawy zbyt dosłownie i automatycznie na tym etapie gry i mogliby przyjąć posiadanie Q jako kickera jako wystarczające w kazdej sytuacji

dziękuję i pozdrawiam
    • paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Original od tmfinger
      nie chce się wtrącać i zwracać uwagę lepszym
      I niech tak zostanie. Dla mnie zagranie w 100% oczywiste
    • 098799
      098799
      Brąz
      na forum od: 23.07.2007 Posty: 1 245
      tmfinger ma rację - ale prawda jest taka, że praktyka sss oznacza all-in w podobnej sytuacji nawet gdyby przeciwnik obstawił od razu $1,5. Taka praktyka.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      Spoko chlopaki!!

Staram sie najczesciej tlumaczyc dosc szczegulowo (odpowiedzi typu "wszystko ok" zadarzaja mi sie tak raz na 4) zdarzy mi sie zbyt krotka odpowiedz dlatego zawsze mi zwracajcie uwage jesli cos jest niejasne nie mam nic przeciwko juz dzialamy.

Sytuacja w tym rozdaniu wyglada nastepujaco to NASZ ZAWODNIK (HERO) byl agresorem na pf. Sytuacja o ktorej mowiles tmfinger odnosi sie sytuacji kiedy HERO dostal sie do gry z BB po wolnej grze (do nie podbitej puli) w takim momencie gramy tylko i wylacznie TP kiedy kickerem jaki osiadamy jest AS K, dokladnei tak jak napisales. To jest sytuacja o ktorej ty mowiles tmfinger.

Sytuacja w ktorej jest nasz Hero w tym rozdaniu jest zdecydowanie inna on byl AGRESOREM na pf, wchodzi na flopa jako agresor. Na flopie oceniamy nasza sytuacje trzymamy tp czyli zgodnie z zasadami sss klasyfikuje taki uklada jako made hand (JA BYLEM AGRESOREM) przeciwnik daje bet zagranie zgodnie z zasadami all in kiedy mamy made hand a przeciwnik betuje!!

Masz olbrzymia przewage nad przeciwnikiem z jednej strony psychiczna (ty byles agresorem) a zdrugiej przewaga reki. Wszystko jest teraz jasne??Smialo pytajcie jak cos jest niezrozumiale!!

ZAPRASZAM NA TRENINGI tam takie watpliwosci szybko live wyjasniamy!!

Ps. paulussus kazdy kiedys zaczynal ty tez, pomagamy sobie nawzajem jak tylko mozemy nie popadajmy w samouwielbienie bo to sie moze kiepsko s skonczyc dla nas!!
    • tmfinger
      tmfinger
      Brąz
      na forum od: 10.12.2007 Posty: 18 075
      Faktycznie mój błąd (nawet podstawy trzeba sobie odświerzać), niepotrzebnie się czepiam, dzięki
    • magic83
      magic83
      Brąz
      spoko tu nie chodzi o zadne czepianie po to jestesmy aby wyjasniac sobie problemy to nas odroznia od innych ludzi ktorzy graja przez internet i nie rozwijaja sie, my sie ciagle rozwijamy doskonalimy!!

Czekam na twoje rece smialo wrzucaj!!