Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 SSS 17.12.2007

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Witam!!

Zgodnie z tradycja kilka najciekawszych rak jakie udalo nam sie rozegrac podczas wczosrajszego treningu.

**********ZAGRANIE I**********

Hero: BB As :club: 5:spade:

Dostaje sie na flopa wraz z 4 przeciwnikami tylko dlatego ze siedzialem na BB

FLOP: 5:diamond: 5:heart: 6:heart: pot (0.5$)

Mam dosc mocna reke ale az 4 przeciwnikow mozilwosc drawu do koloru oraz strita, w takich wypadkach pomimo mocnej reki nie wolno zwalniac gry nalezy grac zgodnie z zasadami ja tutaj podbilem w wysokosi puli bo byla ona dosc mala!!

Hero: bet 0.5$ 4 folds

Warto bylo??Wedlug mnie tak nie wolno ciaganc za soba czterech przeciwnikow!!

**********ZAGRANIE II**********

Hero: BB As:diamond: T:spade:

na flopa dostaje sie z dwoam oponentami.

FLOP: 3:diamond: 5:heart: T:club: pot 0.30$

Trzymam top pair top kicker no i nie zostaje mi nic innego jak zagrywac w wysokosci potu aby chronic swoja reke. zostaje sprawdzony przez jednego zawodnika

Hero bet 0.30$ UTG+1 fold MP1 call

TURN: Q:diamond: pot 0.90$

karta ktora moze mi przyniesc porazke gram zgodnie z zasadami nie mam made hand wiec daje check i czekam na ruch przeciwnika on podbija az o 1$ co nie stawia mnnie w korzystnej sytuacji tutaj wole rzucic taka karte

Hero check MP1 bet 1$ hero fold

**********ZAGRANIE III**********

Hero: MP3 As:club: As:dimond:

Dosc mocna reka :) :) :) podbijam standardowo 4bb+BB za limpera wraz z jednym przeciwnikiem dostaje sie na flopa.

FLOP: As:heart: K:spade: 5:club: pot 1$

No w takim momencie mozna zwolnic mam top set i nie ma wiekszych mozliwosci drawow dlatego daje check.

Hero check MP1 check

TURN: 4:diamond: pot 1$

Moja sytuacja sie nie zmienia ja najczesciej kiedy zwalniam gre to na turnie juz podbijam juz o jakas wartosc puli sporadycznie zdarzy mi sie ze nie podbije turna, nie robie tego wlansie w takim momencie jak terac nie czuje zadnego zagrozenia ze strony przeciwnika.

Hero check MP1 check

RIVER: As:spade: pot 1$

No tu ciezko bedzie nasz przebic:) :) :) jak to zagrac??Skor o przeciwnik juz dwa razy naciskacl check to nie mozemy mu za darmo pozwolic obejrzec sd tak wiec zagrywam w wysokosci polowy puli aby miec sznase na to ze cokolwiek wygram,

Hero bet 0.50$

**********ZAGRANIE IV*********

HERO: CO K:heart: Q:heart:

UTG+1 0.10$ MP1 0.10$ HERO raise 0.60$ UTG+1 CALL MP! CALL

Uklad opisany jako rais w shc mam dwoch limperow przed soba dlatego zagrywam 4*BB+2*BB za dwoch limperow zostaje sprawdzony przez dwie osoby i wraz znimi dostaej sie na flopa

FLOP: J:heart: 5:heart: 7:club: pot 1.8$

Hero stack 1.40$

Wchodze na flopa moi przeciwnicy daja check co ja robie bylem agresorem i mam draw do koloru w takim momencie w odroznieniu od gry z BB traktujemy taka reke jako reke o sile made hand i tak wlasnie ja gramy, ajko ze moj stack jest zdecydowanie mniejszyc od 150% puli zagrywam odrazu all in.

UTG+1 check MP1 check Hero all in (1.40$)

*********ZAGRANIE V*********

Hero: UTG+1 K:diamond: K:club:

Hero bet 0.40$ CO call

dostaje sie na flopa wraz z jednym przeciwnikiem po tym jak podbijalem standardowo KK i zostalem sprawdzony przez jedengo przeciwnika.

FLOP: 4:heart: As:club: 2:diamond; pot 0.80$

Flop mogl by byc przyjemniejszy dla nas, ale jest jak jest trzeba grac!!Jako ze bylem agresorem i jestem pierwszy do podbicia podbijam w wysokosci 2/3 puli (jako ze moje stack jest ciagle wiekszy od puli)

Hero bet 0.60$ CO call

**********PODSUMOWANIE**********

Znow udalo nam sie rozegrac kilka ciekawych rozdan i rozwiac kilka watpliwosci, jezeli nasuwaj sie wam jakies pytania smialo pytajcie!!
  • 2 odpowiedzi
    • silent8player
      silent8player
      Brąz
      na forum od: 29.11.2007 Posty: 10
      Mam pytanie odnośnie ZAGRANIE III:
      Czemu tak wolno to rozgrywasz? Przez robienie 2x check nie powiększyłeś zbytnio pota i byłeś zmuszony do małego beta na river żeby cokolwiek ugrać.
      Skoro byłeś agresorem na preflop to czemu nie zagrać c-bet na flopie np. 1/2 pot (żeby nie przestraszyć przeciwnika), potem 2/3 na turn i all-in na river?

Ja tak starałbym się to rozegrać - jeśli jestem w błędzie to proszę o sprostowanie.

Pozdrawiam !
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Nie jestes w bledzie toz agranie ktore zademonstrowalem to slowplay, majac RADYKALNIE mocny uklad staram sie wprowadzic przeciwnika w blad aby poczul sie pewnie i to on mi zagral, 100% zgodnie z zasadami powinnienem byl grac na flopie i turnie ale nie chcialem go sploszyc a ze reka byla radykalnie silna to dlaem na flopie check, normalnie z takim ukladem gram bet na turnie ale jako ze przyszla karta ktora nic nie wnosi w to rozdanie to postanowilem dac jeszcze raz check liczac na jero bet i check/reraise ktory zmusil by go raczej do wejscia all in (w wiekszosci przypadkow po zwolnieniu na flopie betowal bym juz na turnie ale moja sytuacja byla dosc "komfortow" no niestety on nie chcial zemna grac wiec na river musialem jakiego kolwiek beta zrobic, optymalnie by bylo gdyby zabetowal mi na turnie ale nie zrobil tego coz zdarza sie. Pamietaj ze slowplay stosujemy z extremalnie mocna reka conajmniej set (jak board nie jest obciazonymi zadnymi drawami) jesli zaczynasz to trzymaj sie jak najmocniej zasad!!Tzn, powinniennes byl obstawiac 2/3 pot jezeli na flopie twoj statck byl wiekszy od 150% puli albo all in w przeciwnym wypadku:) :) :)

Pzdr!!