Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 2 rozdania do oceny

• Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      rozdanie 1

Titan Poker Lupinus 0.05/0.10, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

saw flop | saw showdown

Button ardsanaer ($2.60)
      SB Chivalric1987 ($3.13)
      BB Hero ($1.75)
      UTG Deudge ($11.94)
      UTG+1 ottovonhering ($12.12)
      MP GenericP ($10.88)
      CO-1 M0RRIGAN ($2)
      BB Chededu ($2)

Preflop: Hero is in the BB with 2:club: A:diamond:
      4 folds, Chededu checks, ardsanaer calls 0.10, Chivalric1987 calls 0.05, Hero checks.

Flop (0.40) A:spade: J:diamond: 8:diamond:
      Chivalric1987 checks, Hero bets 0.15, 2 folds, Chivalric1987 calls 0.15.

Turn (0.70) 8:spade:
      Chivalric1987 checks, Hero bets 0.40, Chivalric1987 calls 0.40.

River (1.50) 6:heart:
      Chivalric1987 moves all-in for 2.48, Hero moves all-in for 1.10

Chivalric1987 shows 5:spade: K:spade:
      Hero shows 2:club: A:diamond:

Hero wins 5.08 with Two pair, Ace's and Eight's with a Jack for a kicker

wiem ze nie zagralem tu strategia SSS przez co czuje sie zle (bo w sumie dalem sie podpuscic) ale wygralem wiec.... no wlasnie chcialbym poddac ocenie to rozdanie.
      1.Rozumiem ze wg. SSS nie powinienem tego zagrac bo moje top pair nie mialo jako kickera A lub K tak ?
      2. co z riverem ? dobrze ze wszedlem all ? (wg. mnie nie za bardzo)

rozdanie 2

Titan Poker Lupinus 0.05/0.10, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

saw flop | saw showdown

Button Chivalric1987 ($1.38)
      SB Hero ($3.52)
      BB Deudge ($11.94)
      UTG ottovonhering ($12.12)
      UTG+1 GenericP ($10.88)
      MP M0RRIGAN ($2)
      CO-1 Chededu ($1.90)
      CO ardsanaer ($2.50)

Preflop: Hero is in the SB with J:club: J:diamond:
      4 folds, ardsanaer calls 0.10, 1 fold, Hero raises to 0.40, 1 fold, ardsanaer calls 0.35.

Flop (1.00) 3:diamond: 6:spade: 7:heart:
      Hero bets 0.80, ardsanaer raises to 2.05, Hero calls 1.25.

Turn (5.10) T:heart:

River (5.10) 4:club:

ardsanaer shows T:club: 9:heart:
      Hero shows J:club: J:diamond:

Hero wins 5.10 with One pair, Jack

1. na flopie staralem sie zagrac 2/3 puli a on dal 1.25 - czy dobrze ze wszedlem all ?
      2. strategia mowi ze jesli przed nami nikt nie obstawial to zagrywamy 2/3 puli a co jesli my idziemy pierwsi (wiec sila rzeczy nikt nie mogl isc przedemna) - wtedy tez zagrywamy 2/3 puli ?
  • 4 odpowiedzi
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Original od Mooris wiem ze nie zagralem tu strategia SSS przez co czuje sie zle (bo w sumie dalem sie podpuscic) ale wygralem wiec....
      Ale w pokerze nie liczy się to czy wygrałeś jednego handa czy nie, tylko czy go dobrze zagrałeś! Bo teraz wygrałeś, a następne 5 razy przegrasz. Grając źle przegrasz więcej kasy, niż wygrasz. Grając dobrze, wygrasz więcej kasy niż przegrasz. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. To, że wygrałeś nie oznacza, że następnym razem też powinieneś tak zagrać. :) A teraz niech inni ocenią rozdania, bo ja się tam na SSS nie znam. :P Pozdrawiam
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      btw. Umieszczanie rozdań na forum 3. Temat Tutaj powinny znajdować się tylko najważniejsze informacje: - Twoja ręka - Limit (np. NL10) - SSS lub BSS - FR lub SH Przykłady: AKs NL10 FR SSS / KQo FL FR 0.25$/0.5$ Pozdrawiam :)
    • liquid85
      liquid85
      Brąz
      na forum od: 19.04.2007 Posty: 104
      witam,
      pierwsze rozdanie sam podsumowales, masz tutaj pare asow bez kickera wiec od flopa grasz c/f - grajac sss powinienes byc jak bot - masz jasno okreslone zgrania i nie dajesz sie podpuszczac. gry twojego przeciwnika nie ma sensu oceniac bo on sam nie wie co chcial tutaj osiagnac. grajac poprawnie sss nie masz dylematow jak tutaj na koncu bo masz caly stack w puli zazwyczaj juz na turnie lub wczesniej.

drugie rozdanie zagrane bardzo dobrze. masz overpair, betujesz flopa dostajesz reraise wiec grasz allin. Jezeli chodzi o c-bety to bedac agresorem przed flopem i majac jednego przeciwnika betujesz bez wzgledu na pozycje, zrzucasz sie jezeli jestes na pozycji a przeciwnik betuje flopa. <b>Jedno ale!</b> schodzisz ze stolu jezeli masz <b>25BB</b> wiec juz dawno powinno cie tutaj nie byc.

Tak btw to dziwi mnie kto jeszcze gra na mikrolimitach na party sss jezeli mamy tu 8 osob przy stole a 5 to szorty. Taka gra musi byc tak frustrujaca ze na sama mysl mnie ciarki przechodza. Jezeli ktos wyrabia bonus radze powaznie rozwazyc przejscie na FL.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      No drugiej reki rzeczywisice nie ma co komentowac ale pierwsza porazka ;( :( :( z trzema limpami z flopa grasz cos takiego luu nie nie nie!!