Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] sss nl50

• 4oak
      4oak
      Basic
      na forum od: 15.08.2007 Posty: 74
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $1 BB (9 handed) Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver)

saw flop|saw showdown

UTG+1 ($100)
      MP1 ($25.55)
      MP2 ($39)
      MP3 ($100)
      CO ($69.15)
      Button ($147.30)
      SB ($97.10)
      Hero ($20)
      UTG ($76.80)

Preflop: Hero is BB with Q, 7.
      2 folds, MP1 calls $1, 4 folds, SB completes, Hero checks.

Flop: ($3) K, 3, 3 (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP1 checks.

Turn: ($3) Q (3 players)
      SB bets $3, Hero calls $3, MP1 raises to $10, SB folds, Hero calls $7.

River: ($26) 8 (2 players)
      Hero bets $9 (All-In), MP1 calls $9.

Final Pot: $44
  • 3 odpowiedzi
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Jak grasz SSS, to przycisk `call` jest zepsuty ;) . Fold na turnie, bo nie masz oddsów, żeby dobierać, czyli na dłuższą metę wyjdziesz na minus przy takiej grze.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      4oak skoro grasz na takim levelu to spoko. mozemy pogadac jak zagrac taka reke. Wchodzisz do gry z BB na flopie trafiasz draw do koloru. Teoria gry sss mowi tutaj ze takie gry z BB gramy pasywnie. Tak mowi teoria ale kilka razy juz mowilem ze im wyzej tym troszke inaczej niektore rece sie gra. Zanim jednak napisze jak bym to zagral to tradycyjnie:

jezeli ktos wyrabia bonus i dopiero zaczyna swoja kariere sss to sugeruje granie drawow z bb check/fold.

Co do tego limitu to ja tobie napisze jak bym to zagral. W tym momencie kiedy sb nacisnol check ciezko powiedzic zeby byl on z przodu, przychodzi kolej na ciebie, w tym momncie przydaly by sie statsy przeciwnikow a dokladnieje "fold to bet on flop" kolesia z mp1. Jezeli mial by jakos tak 75 to ja bym dal tu 3$ liczac na to ze spasuje a na sb bym sie nie ogladal (co moze jest bledem wkoncu bedzie betowal na turnie takich rzeczy nie przewidzisz) 3$ zepsuje mu pot odds radykalnie :) :) :) co wiecej uzyskal bym zdecydowanie wiecej informacji na temat jego sily reki skoro koles mnie wolal to wiem ze musial cos trafic albo trzyma dosc mocna reke, gdyby przebil to mozna prawie na bank powiedziec ze trzyma bardzo mocna reke i wtedy liczyl bym out and odds. Zakladajac jego podbicie na 6$ pula beziemy mieli 3$+3$+6$=12$ musisz wlozyc 3$ zeby sprawdzic co daje nam pot odds 4:1

Z duza pewnoscia zalozyc mozna ze trafienie out daje tobie zwyciewstwo nie wierzyl bym w As x z pikiem. masz 9 outow dalej (1/6)+((5/6)*(1/6))*12$-(5/6)*3$=1,1$ W sumie kalkuluje sie tu wolac. Tym bardziej ze mozna by bylo z duza doza pewnosci stwierdzic ze koles by podbijal na turnie albo na rivie nawet jak trafisz outa co by zwikaszalo twoje implied outs.

Kurcze mam nadzieje ze kumasz generalnie w mojej opini najlepiej bylo podbijac na flopie!!

Co do tego co ty zagrales to tak bym nie zagral ja bym na turnie zalozyl po becie tego olesia ze jestem z tylu i w sumie moja sytuacja ciezka by byla pewnie ktos sie nie zgodzi mozna doliczyc 3 siodemki 2 Q ale po reresie kolesia z mp1 lipa lipa lipa.

Wchodzimy na rozbudowane rozdania i jak cos sie pomylilem lub nie zgadzasz sie to pisz omyslimy!!
    • 4oak
      4oak
      Basic
      na forum od: 15.08.2007 Posty: 74
      dzieki za super odpowiedz magic!