Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Jj $10Nl

• agnieszkapoker
      agnieszkapoker
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 211
      Od razu mówię, że wiem, że źle zrobiłam. Miałam przy stole Ponad 3$ po tym, jak w poprzednim rozdaniu wygrałam z AA. Chciałam wyjść a tu nagle..

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with J:spade: , J:heart:
      2 folds, MP1 calls $0,10, 3 folds, BU calls $0,10, Hero calls $0,05, BB checks.

Flop: ($0,40) J:club: , 3:heart: , 2:diamond: (4 players)
      Hero bets $2, BB folds, MP1 calls $2,00, BU folds.

Turn: ($4,40) 5:diamond: (2 players)
      Hero checks, MP1 checks.

River: ($4,40) 4:spade: (2 players)
      Hero checks, MP1 bets $1,80, Hero raises to $1,61 (All-In).

Final Pot: $7,81

jak widać, SSS to nie jest :P
      czysty spontan

edit: przeciwnik pokazał parę króli
  • 1 odpowiedź
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Jeżeli już musisz grać JJ po podwojeniu, zawsze rób standardowe podbicie na preflopie. Z taką ręką chcesz grać jeden na jednego, a nie z całym stolikiem.

Dalej nie powinnaś grać takich kosmosów. Po co ten bet $2.00 na flopie? W ten sposób wkładasz ponad połowę stacka do puli i i tak będziesz musiała wejść all-in w razie podbicia, bo foldować się nie opyla.

Rozdanie powinno wyglądać następująco:
      Preflop: podbicie do $0.60
      Flop: Standardowy bet: 2/3 puli, albo all-in (jeżeli reszta stacka będzie mniejsza niż 150% puli)
      Turn: Jeżeli masz jeszcze cokolwiek w stacku - all-in. Seta nie wolno slowplayować. Ani w SSS ani w BSS, ani tym bardziej po podwojeniu w SSS.