Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Czas oczekiwania na StrategyPoints

• piatekm
      piatekm
      Brąz
      na forum od: 05.12.2008 Posty: 35
      Witam,
      5 dni temu zacząłem grać na Mansionie. Klienta zainstalowałem z linka z PokerStrategy i wszystko genralnie robiłem zgodnie z instrukcją (wpisanie nicku z Mansiona na Pokerstrategy itp), jednak w tabelce ze StrategyPoints przy Mansion Poker wciąż mam informację o bonusie od wpłaty, a nie liczbę ugranych punktów, dlatego chciałem zapytać jak długo może trwać "przypisywanie" konta i czy 5 dni jeszcze mieści się w normie.
      Dodam jeszcze że w zakładce "Mój profil" przy mansionie mam ikonkę zatwierdzonego nicku.
      Dzięki z góry za odpowiedź
  • 9 odpowiedzi
    • Refic
      Refic
      Brąz
      na forum od: 04.11.2009 Posty: 3 146
      Spokojnie poczekaj jeszcze parę dni. Na pewno może to trwać 5 dni, a czasem nawet dłużej. Moim zdaniem poczekaj do poniedziałku. A jeśli wtedy nie będzie to napisz do supportu i spytaj czy twoje konto jest przypisane.
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Jak już wspomniano wyżej, zbieranie punktów trwa czasami kilka dni, nie ma powodów do niepokoju. Najprawdopodobniej punkty zostaną naliczone w poniedziałek, wiele roomów wysyła je do nas właśnie po weekendzie.

Pozdrawiam
    • piatekm
      piatekm
      Brąz
      na forum od: 05.12.2008 Posty: 35
      Jako że sprawa do tej pory się nie wyjaśniła to odświeżam wątek.
      Pisałem ws. punktół do supportu pokerstrategy.com i odpowiedziano mi że ze strony pokerstrategy wszystko jest w porządku i należy pisać do supportu mansiona.

Niestety support Mansiona to chyba jakaś kpina, do tej pory (od ponad tygodnia) wysłałem do nich 3 maile (wszystkie tej samej treści) . Za każdym razem otrzymywałem tylko automatyczną odpowiedź mówiącą że ktoś skontaktuje się ze mną najszybciej jak to tylko możliwe. Oprócz tego dziękują za grę na ich roomie i zapraszają w przyszłości do działającego 24/7 supportu...

Trochę poza tematem - czy jest jeszcze jakaś inna droga kontaktu z supportem poza mailem i telefonem ?
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 937
      Kiedyś na Mansion był naprawdę dobrze działający live chat, ale niestety zrezygnowali z tego. Zapytam jutro rano adminów czym może być spowodowany fakt, że tak długo nie otrzymujesz punktów.

Pozdrawiam.
    • KatarzynaM
      KatarzynaM
      Brąz
      na forum od: 01.09.2009 Posty: 2 745
      Witaj piatekm.

Z tego co widzę, na Twoim koncie są naliczone StrategyPoints z Mansion - brakuje jedynie punktów z wczoraj. Widzę również, że nasz support rozwiązał resztę twoich wątpliwości.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało :)

Pozdrawiam.
    • oooigo
      oooigo
      Brąz
      na forum od: 13.12.2008 Posty: 957
      Podbijam temat. Aż takie opóźnienia sa na Mansion?

Ostatnie punkty mam naliczone za 7.03, a specjalnie pocisnąłem więcej zeby wbic w końcu złoto na PS. No ale niestety ciągle punkty za te dni nie sa naliczone.
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      Witaj.

Przepraszamy za opóźnienie, ale nie jest to do końca zależne od nas, ponieważ my musimy czekać na zestawienia od Mansion. Jak tyko je dostaniemy to będzie aktualizacja.

Pozdrawiam.
    • oooigo
      oooigo
      Brąz
      na forum od: 13.12.2008 Posty: 957
      No w końcu :) Jest złotko :)
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      Gratulacje :f_thumbsup: