Nie jesteś zalogowany

DARMOWA GOTÓWKA

Darmowa pokerowa gotówka

50 $ darmowej pokerowej gotówki dla każdego nowego użytkownika

Dołącz już teraz za darmo

DARMOWE TRENINGI

Darmowe pokerowe treningi

Ucz się wygrywać od najlepszych trenerów i darmowych filmów

DARMOWE APLIKACJE

Darmowe pokerowe aplikacje

Rozwijaj swoje umiejętności z naszymi darmowymi narzędziami pokerowymi

POKEROWY SUKCES

Pokerowy sukces

Korzystaj z doświadczenia największej pokerowej szkoły i jej społeczności

PokerStrategy.com Board » Platformy pokerowe » Skrill (Moneybookers) » Zamrozone pieniadze - zlodzieje?
Ostatni post | Pierwszy nieprzeczytany post Podgląd druku | Dodaj wątek do Ulubionych
Przewiń do końca strony Zamrozone pieniadze - zlodzieje?
autor
Post « Poprzedni wątek | Następny wątek »
judidi
Złoto

na forum od: 15.08.2013

Zamrozone pieniadze - zlodzieje? Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Jako nowy gracz zalozylam konto na skrill i wplacilam pieniadze na moje konto a wlasciwie zrobil to moj maz ze swojego konta. Chcial mi doladowac konto skrill abym dokonala pierwszego depozytu I tu pojawil sie problem bo wg regulaminu skrill moj maz okazal sie osoba trzecia i dostalam meila przeciw praniu brudnych pieniedzy itp i nie mam tych pieniedzy ani spowrotem na koncie bankowym ani na moim koncie skrill Wyslalam do niech z 3 meile i mimo uplywu 24h jakie daja na odpowiedz do tej pory a minely 3 dni nie mam od nich zadnej odpowiedzi. A prosilam w meilach ze nie wiedzialem ze maz nie moze przelac zonie pieniedzy Moj maz ma tez konto na skrilu i prosilam aby jemu przelali te 200 zl albo odeslali na konto bankowe ale zero odzewu Martwi mnie ta sytuacja bo fundusze sa zawieszone

Czy mogl by mi ktos pomoc

wysylalam meila na ten vipowski pokerstrategy@skrill.com jak rowniez probowalam do nich dzwonic ale ciagle zajete a numer podany w innym poscie +44 207 023 9210 nie dziala

Blagam o pomoc

Tresc meila ponizej
Nie wolno dokonywac depozytow gotowkowych lub pochodzacych od osob trzecich!!! Probowali Panstwo zasilic swoje konto Skrill srodkami pochodzacymi z konta bankowego zarejestrowanego na inne nazwisko:

Kwota: PLN 200

Bank: Bank Pekao SA - PLN A/c

Otrzymujac szczegoly dotyczace depozytu pochodzacego od stron trzecich, zostali Panstwo wyraznie ostrzezeni, ze: Skrill nie zezwala na zasilanie kont E-PIENIEZNYCH depozytami pochodzacymi od stron trzecich. WSZYSTKIE SRODKI MUSZA POCHODZIC Z KONTA BANKOWEGO ZAREJESTROWANEGO NA PANSTWA NAZWISKO!

Stosowne przepisy zwiazane z przeciwdzialaniem praniu brudnych pieniedzy nie pozwalaja nam na przekazanie Panstwu niniejszego depozytu od strony trzeciej, dopoki nie sprawdzimy Panstwa tozsamosci.

Prosimy o wykonanie nastepujacych czynnosci:

1) Zalogowac sie na swoje konto Skrill
2) Przejsc do: 'MOJE KONTO' > 'Zobacz limity'
3) Postepowac zgodnie z instrukcja, w celu zweryfikowania swojego konta Skrill przez zaladowanie srodkow z karty kredytowej/debetowej LUB przez zweryfikowanie konta bankowego.

Po sprawdzeniu tozsamosci przy pomocy wybranej opcji, Panstwa depozyt zostanie od razu przekazany na Panstwa konto Skrill. Bez ustalenia Panstwa tozsamosci nie mozemy przekazac Panstwu niniejszego depozytu, pochodzacego od strony trzeciej, ani zwrocic go Panstwu w inny sposob.

UWAGA! To jednorazowy wyjatek! Jesli beda Panstwo nadal probowali skladac depozyty od stron trzecich, zostana panstwo obciazeni oplata EUR 10 i moga Panstwo byc podejrzani o dzialanie zwiazane z praniem brudnych pieniedzy.

Z powazaniem,
Zespol Skrill

Ps prosza mnie o weryfikacje konta gdy chce to zrobic czyli przypisac konto z ktorego poszly te pieniadze to pisze ze konto bankowe jest juz przypisane co jest prawda bo przzypisane jest do konta skrill meza i nie moge zweryfikowac konta.
pomyslalam wiec ze jesli maz usunie konto bankowe ze swojego konta skrill to ja je przypisze do swojego konta ale to tez narazie nie dziala Czytalam ze weryfikacja ma rowniez potwierdzic moja tozsamosc z tym ze to konto jest tylko na meza wiec przez konto nie potwierdze swojej tozsamosci. Moge im wyslac zdjecie mojego dowodu rachunki kwitek za poarkowanie i od pralni tylko o to mnie nie prosza tylko o weryfikacje konta bankowego

Cos mi sie wydaje ze stracilam i nie odzyskam tych pieniedzy. dalam w gratisie 200 zl na skrill
a wystarczylo zeby maz wplacil na siebie i przelal na moje konto i nie bylo by tematu a tak czuje sie jak jakis przestepca mimo iz to mi zabrali pieniadze

Ten post był 4 raz edytowany, ostatni raz przez judidi: 23.08.2013 21:30.

Nowy post 23.08.2013 16:27 judidi jest offline Szukaj postów od judidi Przyjmij judidi do listy przyjaciół
dohpaZ
Head admin

na forum od: 30.06.2008

Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Cześć judidi,

pieniędzy na pewno nie straciłaś. Skoro wysłałaś maila do suportu Skrill'a, to otrzymasz od nich odpowiedź, proszę jedynie o cierpliwość, gdyż obecnie czasy odpowiedzi są wydłużone ze względu na przejście na nową platformę.

Nie polecałbym przypisania konta bankowego męża do Twojego konta na Skrill'u, gdyż nie jest to zgodne z regulaminem Skrill'a, a dokładnie z tym samym punktem, który właśnie złamałaś próbując przelewać pieniądze właśnie z tego konta bankowego.

Najprostszą możliwością w waszym przypadku byłoby przelanie pieniędzy pomiędzy Waszymi kontami na Skrill'u.

Powodzenia

Nowy post 24.08.2013 08:56 dohpaZ jest offline Szukaj postów od dohpaZ Przyjmij dohpaZ do listy przyjaciół
judidi
Złoto

Autor wątku Wątek rozpoczęty przez judidi
Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

wszystko ok tylko w meilu prosza mnie o zweryfikowwanie konta a przeciez te pienidze poszly z konta meza i wszystkie dane sa na niego. prosilam w meilu aby wyslali w takim razie te pieniadze na mezakonto skriĺ ale czekam na odpowiedz. nie wiem co mam jeszcze zrobic
Nowy post 24.08.2013 14:58 judidi jest offline Szukaj postów od judidi Przyjmij judidi do listy przyjaciół
LAPA2000
Brąz

na forum od: 01.06.2009

Musisz dokonać kolejnej wpłaty w celu weryfikacji, tylko że ze swojego konta, a nie z męża.
Nowy post 24.08.2013 15:06 LAPA2000 jest offline Szukaj postów od LAPA2000 Przyjmij LAPA2000 do listy przyjaciół
dohpaZ
Head admin

na forum od: 30.06.2008

Hej judidi,

to skontaktuj się z supportem Skrill'a i wyjaśnij dokładnie sprawę. Jeśli posiadasz konto wspólne z mężem, być może będzie się go dało podpiąć również do Twojego konta Skrill'a. Niestety, nie znam dokładnie ich wytycznych w takich sytuacjach, dlatego trudno coś innego doradzić u nas na forum.

Pozdrawiam

Nowy post 24.08.2013 19:28 dohpaZ jest offline Szukaj postów od dohpaZ Przyjmij dohpaZ do listy przyjaciół
judidi
Złoto

Cytat:
Napisane przez LAPA2000
Musisz dokonać kolejnej wpłaty w celu weryfikacji, tylko że ze swojego konta, a nie z męża.

Konto moje jest wspolne razem z mezem Zrobie tak jak piszesz i oby to zadzialalo
Nowy post 24.08.2013 19:38 judidi jest offline Szukaj postów od judidi Przyjmij judidi do listy przyjaciół
judidi
Złoto

Cytat:
Napisane przez LAPA2000

sprawa sie wyjasnila Wielkie dzieki LAPA Wplacilam ze swojego konta 2 zl na Skrill i po chwili zaksiegowali mi 200 zl .
ps
Od supportu do tej pory zadnej odpowiedzi
Nowy post 27.08.2013 20:53 judidi jest offline Szukaj postów od judidi Przyjmij judidi do listy przyjaciół
« Poprzedni wątek | Następny wątek » | Dodaj wątek do Ulubionych
Przejdź do:
PokerStrategy.com Board » Platformy pokerowe » Skrill (Moneybookers) » Zamrozone pieniadze - zlodzieje?