Nie jesteś zalogowany

DARMOWA GOTÓWKA

Darmowa pokerowa gotówka

50 $ darmowej pokerowej gotówki dla każdego nowego użytkownika

Dołącz już teraz za darmo

DARMOWE TRENINGI

Darmowe pokerowe treningi

Ucz się wygrywać od najlepszych trenerów i darmowych filmów

DARMOWE APLIKACJE

Darmowe pokerowe aplikacje

Rozwijaj swoje umiejętności z naszymi darmowymi narzędziami pokerowymi

POKEROWY SUKCES

Pokerowy sukces

Korzystaj z doświadczenia największej pokerowej szkoły i jej społeczności

PokerStrategy.com Board » Platformy pokerowe » NETELLER » Neteller>Przelewy24>Bank Zachodni
Ostatni post | Pierwszy nieprzeczytany post Podgląd druku | Dodaj wątek do Ulubionych
Przewiń do końca strony Neteller>Przelewy24>Bank Zachodni
autor
Post « Poprzedni wątek | Następny wątek »
Juuza
Basic

na forum od: 01.08.2013

Neteller>Przelewy24>Bank Zachodni Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Witam wszystkich,
Dziś próbowałam przelać pieniążki z konta bankowego, które mam w BZW BK na Netteler za pośrednictwem przelewy24 i o dziwo nie mogę tego uczynić gdyż nie widzę swojego Banku w opcji przelewów

Czy ktoś wie, czy aby na pewno jeszcze można było przelewać kase z BZW BK na Nettelera ?
Nowy post 01.08.2013 22:46 Juuza jest offline Szukaj postów od Juuza Przyjmij Juuza do listy przyjaciół
ksrpi989
Złoto

na forum od: 05.07.2011

Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

mozna na pewno bo sam tak robilem lecz niestety nie pamietam jak

E: chyba musisz puscic zwykly przelew bankowy nie uzywajac przelewy24
jest tam chyba opcja BANK TRANSFER

Ten post był 2 raz edytowany, ostatni raz przez ksrpi989: 01.08.2013 23:01.

Nowy post 01.08.2013 22:59 ksrpi989 jest offline Szukaj postów od ksrpi989 Przyjmij ksrpi989 do listy przyjaciół
Juuza
Basic

Autor wątku Wątek rozpoczęty przez Juuza
Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Kilka dnia temu przelewałam bez problemu, natomiast dzisiaj nie wyświetla mi już Banku Zachodniego w formie przelewów

Od ponad roku przelewałam zawsze za pośrednictwem przelewy24. Dziś taki problem pojawił się pierwszy raz.

Ten post był 1 raz edytowany, ostatni raz przez Juuza: 01.08.2013 23:02.

Nowy post 01.08.2013 23:01 Juuza jest offline Szukaj postów od Juuza Przyjmij Juuza do listy przyjaciół
ksrpi989
Złoto

na forum od: 05.07.2011

aha, myslalem, ze to pierwszy depo bo sam kiedys mialem jakies problemy, tylko nie pamietam z czym byly zwiazane
Nowy post 01.08.2013 23:02 ksrpi989 jest offline Szukaj postów od ksrpi989 Przyjmij ksrpi989 do listy przyjaciół
dohpaZ
Head admin

na forum od: 30.06.2008

Cześć Juuza,

podobne problemy sygnalizowali nasi użytkownicy w połączeniu ze Skrill'em

-> MB a Bank WBK

Jak się okazało, obecnie występują pewne problemy po stronie banku, które, niestety, pojawiają się co jakiś czas.

Sugeruję skontaktować się z supportem NETELLER, być może oni będą wiedzieć więcej szczegółów na ten temat.

Pozdrawiam

Nowy post 01.08.2013 23:02 dohpaZ jest offline Szukaj postów od dohpaZ Przyjmij dohpaZ do listy przyjaciół
Juuza
Basic

Autor wątku Wątek rozpoczęty przez Juuza

Dziękuje za szybkie odpowiedzi, więc mam nadzieję, że to chwilowe usterki
Nowy post 01.08.2013 23:09 Juuza jest offline Szukaj postów od Juuza Przyjmij Juuza do listy przyjaciół
« Poprzedni wątek | Następny wątek » | Dodaj wątek do Ulubionych
Przejdź do:
PokerStrategy.com Board » Platformy pokerowe » NETELLER » Neteller>Przelewy24>Bank Zachodni