Poker Festival Pardubice 2013

• AirFace
      AirFace
      Brąz
      na forum od: 16.08.2009 Posty: 445
      Cześć,
      mam w planach pograć trochę w Pardubicach i pomyślałem, że dobrze byłoby przygotować się do wyjazdu, a jak nam wszystkim wiadomo - w kupie raźniej, a co najważniejsze taniej.

Swoją propozycję kieruję do osób ze Śląska, chociaż jeżeli trafi się jakiś chętny z "daleka", z ciekawą propozycją, równie chętnie wysłucham :) .

Schedule jeszcze nieokreślone, bo w dużej mierze zależy od tego jakie satelity ugram :pokerface: .

Hmmmm... zapraszam do dyskusji i mam nadzieję, że uda się wszystko zapiąć (nie lubię tego słowa :rolleyes: ) na ostatni guzik do końca czerwca.
  • 310 odpowiedzi
    • ts1947
      ts1947
      Brąz
      na forum od: 26.03.2012 Posty: 789
      te satelity juz dostepne sa na starsach ?
    • dulek
      dulek
      Srebro
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 252
      od 4 czerwca na FTP
    • AirFace
      AirFace
      Brąz
      4 czerwca - 28 lipca na FTP, ale myślę, że starsy tez wprowadzą jakieś satki tylko trochę później.
      Czasu na ugranie jest mnóstwo. O ile dobrze pamiętam, to w ubiegłym roku na którymś z roomów była liga, w której za podium były pakiety wyjazdowe (wejściówka do ME + nocleg + kieszonkowe), ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć na którym.
    • Ikcero
      Ikcero
      Brąz
      na forum od: 05.03.2011 Posty: 1 313
      Stawiam sobie krope. Bardzo możliwe, ze się wybiorę - jak by ktoś jechał z zachodniopomorskiego to można się dogadać.
    • G1wave
      G1wave
      Black
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 1 629
      G1 będzie. :s_biggrin:
    • cameleus
      cameleus
      Brąz
      na forum od: 23.11.2010 Posty: 14
      Koledzy! Kiedy rozpoczyna się tegoroczny festiwal?
    • AirFace
      AirFace
      Brąz
      Napisane przez G1wave
      Jak planujesz dojechać? Bedziesz grał tylko ME, czy za SE też się bierzesz? :pokerface:

Napisane przez cameleus
      25.07 jest Warmup "Freeroll"
    • tolari
      tolari
      Diament
      na forum od: 02.11.2010 Posty: 524
      .
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 4 306
      Kropka.
    • G1wave
      G1wave
      Black
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 1 629
      Napisane przez AirFace
      Napisane przez G1wave
      Jak planujesz dojechać? Bedziesz grał tylko ME, czy za SE też się bierzesz? :pokerface:

Napisane przez cameleus
      Właśnie jeszcze nie wiem.
      Jadę z dziewczyną, jeśli będzie jakaś spoko opcja dołączyć się do jakiejś ekipki autem to git (skype_me). A jak nie to pewnie samolot.
      W planach mam ME, Czech Poker Tour, High Rollera i jeśli czas pozwoli to również SE będę grał. Więc pewnie spędzę pełne 2 tygsy w pardu.
    • AirFace
      AirFace
      Brąz
      Napisane przez G1wave
      Napisane przez AirFace
      Napisane przez G1wave

Napisane przez cameleus
      Właśnie jeszcze nie wiem.
      Jadę z dziewczyną, jeśli będzie jakaś spoko opcja dołączyć się do jakiejś ekipki autem to git (skype_me). A jak nie to pewnie samolot.
      W planach mam ME, Czech Poker Tour, High Rollera i jeśli czas pozwoli to również SE będę grał. Więc pewnie spędzę pełne 2 tygsy w pardu.
      OK, w takim razie jak pochytam jakieś ciekawe opcje będę informował. Ja myślę, że tylko ME i CPT łyknę, bo na HR nie wyczuwam zbytniego value.
    • 69CuZo69
      69CuZo69
      Brąz
      na forum od: 09.03.2010 Posty: 632
      Ja też zostawiam kropkę jak coś jestem chętny z Krakowa, może będę jechał z kumplami i jakieś miejsce się znajdzie, nic nie obiecuje bo muszę jeszcze jakąś kasę odłożyć, no chyba że satelitka wpadnie ;)
    • wycioreks
      wycioreks
      Brąz
      na forum od: 25.08.2009 Posty: 709
      Bedzie grubas wypad turas :sdrink
    • Madavaster1
      Madavaster1
      Global
      na forum od: 20.09.2012 Posty: 1 147
      .
    • Alomox
      Alomox
      Złoto
      na forum od: 22.11.2010 Posty: 721
      kropa
      wstepnie z Poznania
    • kaesen42
      kaesen42
      Srebro
      na forum od: 18.10.2010 Posty: 1 897
      .
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 7 795
      Hej,

fajnie widzieć zainteresowanie tematem. Będziemy mieć kilka wejściówek do ME do rozdania w nadchodzących promocjach, planujemy też zrobić live coverage z Pardu, może jakiś mini community event na miejscu (niestety ja odpadam) :D - zależy też ile ludzi się zbierze.

Jeżeli ktoś się jeszcze wybiera, to podbijam prośbę o wpisanie się w wątku.

Pozdr!
    • AirFace
      AirFace
      Brąz
      Napisane przez Marta
      Hej,

fajnie widzieć zainteresowanie tematem. Będziemy mieć kilka wejściówek do ME do rozdania w nadchodzących promocjach, planujemy też zrobić live coverage z Pardu, może jakiś mini community event na miejscu (niestety ja odpadam) :D - zależy też ile ludzi się zbierze.

Jeżeli ktoś się jeszcze wybiera, to podbijam prośbę o wpisanie się w wątku.

Pozdr!
      Rozumiem, że jako założyciel tegoż oto wątku dostanę jedną w prezencie? :fuckyeah

EDIT: Marta, łamiesz wszystkim serca swoją nieobecnością...
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Ja wstępnie planuje wyjazd z Pomorza. Rozwazam w kolejnosci samolot -> pociąg -> samochód