Nie jesteś zalogowany

DARMOWA GOTÓWKA

Darmowa pokerowa gotówka

50 $ darmowej pokerowej gotówki dla każdego nowego użytkownika

Dołącz już teraz za darmo

DARMOWE TRENINGI

Darmowe pokerowe treningi

Ucz się wygrywać od najlepszych trenerów i darmowych filmów

DARMOWE APLIKACJE

Darmowe pokerowe aplikacje

Rozwijaj swoje umiejętności z naszymi darmowymi narzędziami pokerowymi

POKEROWY SUKCES

Pokerowy sukces

Korzystaj z doświadczenia największej pokerowej szkoły i jej społeczności

PokerStrategy.com Board » Platformy pokerowe » PokerStars » Weryfikacja
Ostatni post | Pierwszy nieprzeczytany post Podgląd druku | Dodaj wątek do Ulubionych
Przewiń do końca strony Weryfikacja
autor
Post « Poprzedni wątek | Następny wątek »
Drus92
Srebro

na forum od: 31.05.2010

Weryfikacja Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Moje konto zostało zamrożone. Ok myślę pewnie skan dowodu wysłać i git, ale:

Cytat:
W ramach procedury bezpieczeństwa, prosimy o przesłanie wszystkich poniższych dokumentów:
- Czytelną kopię Twojego aktualnego dowodu tożsamości (awers i rewers)
- Czytelną kopię najnowszego wyciągu z konta bankowego (nie starszego niż sprzed 3 miesięcy) z Twoim adresem, imieniem i nazwiskiem oraz datą wystawienia.

Pytanie po co im ten wyciąg z konta i dokładnie chodzi o potwierdzenie tego, że mam konto ( zrzut ekranu z widnmiejącym numerem konta) bo jestem laikiem a nie wiem dokładnie co rozumieć pod nazwą wyciąg z konta bankowego

EDIT:
Już ogarnąłem te wyciągi, ale nie mam pojęcia po co im to....

Ten post był 1 raz edytowany, ostatni raz przez Drus92: 19.08.2011 18:39.

Nowy post 19.08.2011 18:23 Drus92 jest offline Szukaj postów od Drus92 Przyjmij Drus92 do listy przyjaciół
salyk
Brąz

na forum od: 26.01.2009

Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Witam,

PokerStars potrzebuje tych dokumentów do weryfikacji Twojego konta. Praktycznie każdy użytkownik przechodzi weryfikację, więc nie jest to nic nadzwyczajnego

Jeśli chodzi o wyciąg z konta, to najłatwiej i najszybciej można go załatwić w placówce Twojego banku. (Screen nie przejdzie fish mad )

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało.

Pozdrawiam

Nowy post 20.08.2011 10:30 salyk jest offline Szukaj postów od salyk Przyjmij salyk do listy przyjaciół
manuelos
Srebro

na forum od: 30.07.2010

Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Cytat:
Napisane przez salyk

Jeśli chodzi o wyciąg z konta, to najłatwiej i najszybciej można go załatwić w placówce Twojego banku. (Screen nie przejdzie fish mad )

screen nie, ale jeśli wyślesz PDF z jakiegoś przelewu to nie spotkałem się jeszcze z odmową. PDFy są podpisane cyfrowo przez bank
Nowy post 20.08.2011 23:28 manuelos jest offline Szukaj postów od manuelos Przyjmij manuelos do listy przyjaciół
Drus92
Srebro

na forum od: 31.05.2010

Autor wątku Wątek rozpoczęty przez Drus92

Dzięki. Screen z wyciągu przeszedł, poza tym jestem bardzo mile zaskoczony szybkością z jaką nastąpiła owa weryfikacja
Nowy post 21.08.2011 01:03 Drus92 jest offline Szukaj postów od Drus92 Przyjmij Drus92 do listy przyjaciół
autic
Srebro

na forum od: 13.06.2009

Cytat:
Napisane przez manuelos
Cytat:
Napisane przez salyk

screen nie, ale jeśli wyślesz PDF z jakiegoś przelewu to nie spotkałem się jeszcze z odmową. PDFy są podpisane cyfrowo przez bank

ja tam na żadnym pdf dostępnym online nie miałem wszystkich wymaganych danych ~~

co do samej weryfikacji to proponuję się przyzwyczaić, bo przynajmniej u SN, potwierdzanie tożsamości jest co jakiś czas, osobiście już 3 razy tego doświadczyłem
Nowy post 21.08.2011 04:14 autic jest offline Szukaj postów od autic Przyjmij autic do listy przyjaciół
manuelos
Srebro

na forum od: 30.07.2010

Cytat:
Napisane przez autic
Cytat:
Napisane przez manuelos
Cytat:
Napisane przez salyk

ja tam na żadnym pdf dostępnym online nie miałem wszystkich wymaganych danych ~~

co do samej weryfikacji to proponuję się przyzwyczaić, bo przynajmniej u SN, potwierdzanie tożsamości jest co jakiś czas, osobiście już 3 razy tego doświadczyłem

z mbanku jest wszystko
Nowy post 23.08.2011 13:40 manuelos jest offline Szukaj postów od manuelos Przyjmij manuelos do listy przyjaciół
« Poprzedni wątek | Następny wątek » | Dodaj wątek do Ulubionych
Przejdź do:
PokerStrategy.com Board » Platformy pokerowe » PokerStars » Weryfikacja