Nie jesteś zalogowany

DARMOWA GOTÓWKA

Darmowa pokerowa gotówka

50 $ darmowej pokerowej gotówki dla każdego nowego użytkownika

Dołącz już teraz za darmo

DARMOWE TRENINGI

Darmowe pokerowe treningi

Ucz się wygrywać od najlepszych trenerów i darmowych filmów

DARMOWE APLIKACJE

Darmowe pokerowe aplikacje

Rozwijaj swoje umiejętności z naszymi darmowymi narzędziami pokerowymi

POKEROWY SUKCES

Pokerowy sukces

Korzystaj z doświadczenia największej pokerowej szkoły i jej społeczności

PokerStrategy.com Board » Społeczność PokerStrategy.com » Pogawędki » Jak zaskoczyc swoja kobiete ?
Ostatni post | Pierwszy nieprzeczytany post Podgląd druku | Dodaj wątek do Ulubionych
strony (4): [1] 2 3 następna » ... ostatnia » Wątek jest zamknięty
Przewiń do końca strony Jak zaskoczyc swoja kobiete ? 3 Opinie - średnio: 8,003 Opinie - średnio: 8,003 Opinie - średnio: 8,00
autor
Post « Poprzedni wątek | Następny wątek »
afajer
Brąz

na forum od: 16.02.2010

Jak zaskoczyc swoja kobiete ? Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Tak jak w temacie. shark wink

Jakie macie pomysły, żeby sprawić aby wasza dziewczyna/narzeczona/żona była zaskoczona? Co robicie, aby pojawił się uśmiech na jej buzi? Często wpadają fajne pomysły kiedy trzeba się wykazać na jakąś okazję: urodziny, rocznice... A może by tak postarać się dać coś o siebie w normalny dzień?
Możemy tu pisać o swoich 'patentach', może ktoś z nas skorzysta z czyjegoś pomysłu fish biggrin

Zacznę od siebie:

Za parę dni moja dziewczyna przyjeżdża odwiedzić mnie w anglii. Na ebayu (na allegro niestety nie ma) kupie butle z helem i balony w kształcie serca. Pójdziemy do znajomych ugotować coś dla nich wspólnie. Podczas gotowania zostawię moja luba i wrócę na chwile do domu " ... bo zapomniałem czegoś" (coś tam się wymyśli ). W tym czasie wpuszczę do pokoju wcześniej napełnione helem balony, tak żeby fruwały pod sufitem ( cały sufit ma być w balonach _smile: ), przygotuje winko i dwa kieliszki plus kupie bukiet róż i oberwę go z płatków, które rozsypie po pokoju... Wszystko musi być przygotowane wcześniej (napełnione balony, kupione winko, itd.), żeby nie zajęło za dużo czasu. Wrócę do znajomych, zjemy wspólnie obiad, posiedzimy chwileczkę, wrócimy do domu ... fish grin

Zawsze z rana to ja wcześniej wychodzę do pracy, ona jeszcze śpi. W tym czasie wrzucam jej do torebki jakieś smakołyki (kupione oczywiście wcześniej i schowane tak, żeby nie znalazła ich w domu ) - dobry batonik, mala bombonierkę, jakieś cukierki - ogólnie łakocie... i czekam później przez dzień, aż napisze mi esemesa o swoim odkryciu - zaskoczona fish p

A Wy jakie macie patenty/pomysły? A może dziewczyny napiszą co robią, żeby zaskoczyć swoich mężczyzn?

Ten post był 1 raz edytowany, ostatni raz przez afajer: 03.07.2011 00:40.

Nowy post 03.07.2011 00:38 afajer jest offline Szukaj postów od afajer Przyjmij afajer do listy przyjaciół
RunWell
Brąz

na forum od: 01.07.2010

Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Mój patent na nazywa sie " na spiocha", najpierw jest zaskoczenie, a potem pojawia się też usmiech.
Nowy post 03.07.2011 01:57 RunWell jest offline Szukaj postów od RunWell Przyjmij RunWell do listy przyjaciół
bagulec
Brąz

na forum od: 28.12.2009

Odpowiedz na ten post Zamieść odpowiedź cytatem na ten post Edytuj/Usuń tego posta Zgłoś tego posta moderatorowi       Przewiń na początek strony

Cytat:
Napisane przez RunWell
Mój patent na nazywa sie " na spiocha", najpierw jest zaskoczenie, a potem pojawia się też usmiech.

nie polecam... słabe smarowanie :-P

ostatnio przeleciałem 700km żeby zawłać ją pod oknem. Efekt murowany...

Nowy post 03.07.2011 02:09 bagulec jest offline Szukaj postów od bagulec Przyjmij bagulec do listy przyjaciół
pokermaster555
Brąz

na forum od: 15.01.2009

Przyjeżdża do Ciebie do anglii ? Udaj że zapomniałeś i jesteś z kumplami na piwie ale się zdziwi fish thumbsup
Nowy post 03.07.2011 02:17 pokermaster555 jest offline Szukaj postów od pokermaster555 Przyjmij pokermaster555 do listy przyjaciół
crepusculare
Brąz

na forum od: 11.02.2011

http://allegro.pl/super-mis-175-cm-xxl-s...1680626235.html
Nowy post 03.07.2011 02:27 crepusculare jest offline Szukaj postów od crepusculare Przyjmij crepusculare do listy przyjaciół
Kleopatra23
Brąz

na forum od: 10.05.2009

Cytat:
Napisane przez RunWell

No tak... Jak tylko zobaczyłam tytuł wątku to spodziewałam się, że już pierwszy wpis będzie żenujący... Takie tematy niestety nie mają racji bytu na samczym forum, bo się dzieciaki popisują jeden przed drugim prostackimi tekstami. Facepalm

Temat bardzo fajny fish thumbsup i jestem pod wrażeniem pomysłowości autora wątku. Na pewno Twoja kobieta będzie oszołomiona jak zobaczy te balony, płatki róż i resztę... Zresztą, podrzucanie słodyczy to też świetny pomysł...
Ja swego czasu, kilka lat temu zrobiłam swojej sympatii niespodziankę i pokonałam całą Polskę po to żeby wejść do niego, przywitać się, przytulić, uśmiechnąć i wrócić z powrotem na drugi koniec kraju. Jechałam w ciemno, w zimie, podczas ostrych opadów i strasznego mrozu. W połowie drogi zorientowałam się, że nie znam w ogóle adresu, a wtedy chyba też nawet nazwiska, bo to był początek znajomości. Dzwoniłam więc na policję żeby popytać o jakiś trop, ale wskazali jedynie jakąś dyskotekę, która okazała się nieczynna i wyglądała jak budka z hot-dogami. Dobrze, że miałam nawigację, bo ten chłopak mieszkał w małej wsi otoczonej hektarami lasów i jezior. Na miejsce dotarłam około 3 w nocy i żywej duszy nigdzie nie było, do tego zimno, śnieg, a ja się uparłam i chciałam dopiero dać znać jak będę pod samym domem.. Jak już byłam totalnie zrezygnowana i zmęczona to w oddali dostrzegłam budynek, w którym paliło się światło.. Okazało się, że to piekarnia fish cool i nikt nie znał chłopaka, którego szukałam, ale ludzie byli tak życzliwi, że zapraszali do siebie do domów na herbatkę, ciasto, nie znając mnie przecież. Później znów pojeździłam po wsi, gdzie było ciemno, dziko i mało do jeziora nie wjechałam i nic.. Wróciłam znów do piekarni i jeden chłopak z innej wsi powiedział, że chyba wie kogo szukam i wskazał uliczkę 200 metrów od piekarni. Okazało się, że to było to, a chłopak, do którego przyjechałam był w takim szoku, że sobie nie wyobrażacie.. Zresztą, w międzyczasie rozmawiałam z nim kilka razy przez telefon i udawałam, że jestem na dyskotece i się strasznie upiłam fish ugly Niespodzianka wyszłam super, a ja na pół godzinki się z nim zobaczyłam i musiałam wracać do domu.

Jakieś 2 miesiące temu był tu na forum identyczny temat na kilka stron, więc jeśli szukasz pomysłów to tam kilka znajdziesz.
Nowy post 03.07.2011 04:26 Kleopatra23 jest offline Szukaj postów od Kleopatra23 Przyjmij Kleopatra23 do listy przyjaciół
Kleopatra23
Brąz

Spędzanie wolnego czasu z dziewczyną/żoną...

Tutaj znalazłam link do pochodnego tematu sprzed kilku miesięcy.
Nowy post 03.07.2011 04:39 Kleopatra23 jest offline Szukaj postów od Kleopatra23 Przyjmij Kleopatra23 do listy przyjaciół
babel92
Trener

na forum od: 23.07.2009

Kleo ale Ty uparta jesteś

Club Moja oferta coachingów - jeśli chcesz poprawić swoje wyniki na micro i low stakes NL FR lub SH zgłoś się! Club

Spade Step by step... czyli moja droga od „zera” do trenera Heart
Nowy post 03.07.2011 04:47 babel92 jest offline Szukaj postów od babel92 Przyjmij babel92 do listy przyjaciół
koval1990
Brąz

na forum od: 14.12.2009

Jeśli o mnie chodzi to nie robię za często takich niespodzianek, żeby moja Kobietka się za bardzo nie przyzwyczaiła bo nie będzie już to robiło na niej żadnego wrażenia

Czasami też udaje, że jestem gdzieś w domu lub z kolegami, a jestem w drodze do niej. Po drodze kupuje kwiatka, czekoladę milke i staje za oknem pukając w szybę . Widok jej szczęśliwej miny bezcenny . Dodam, że mieszkamy 20 km od siebie i też nie widujemy się za często.

Jeśli chodzi o wieczory to nie zapomnij świeczek !!!

Nowy post 03.07.2011 04:49 koval1990 jest offline Szukaj postów od koval1990 Przyjmij koval1990 do listy przyjaciół
zendera
Brąz

na forum od: 06.05.2007

<troll>

Myślę, że to na pewno będzie jakieś zaskoczenie:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540469

</troll>

Nowy post 03.07.2011 04:52 zendera jest offline Szukaj postów od zendera Przyjmij zendera do listy przyjaciół
Kleopatra23
Brąz

No i po cholerę zaśmiecasz kulturalny wątek takimi idiotyzmami? Jak nie masz nic konstruktywnego do napisania w tym temacie to nie pisz. Dobrze, że się chociaż na wstępie przedstawiłeś trollu.
Nowy post 03.07.2011 05:16 Kleopatra23 jest offline Szukaj postów od Kleopatra23 Przyjmij Kleopatra23 do listy przyjaciół
cruz201
Brąz

na forum od: 09.09.2010

Lulz. Tez bym chcial zeby dziewczyna dla mnie przejechala 1,1k kilometrow, wpadla na 1h sie przytulic i potem znow 8h w drodze .

Nowy post 03.07.2011 06:24 cruz201 jest offline Szukaj postów od cruz201 Przyjmij cruz201 do listy przyjaciół
Maksymus007
Brąz

na forum od: 17.04.2011

Cytat:
Napisane przez zendera
<troll>

Myślę, że to na pewno będzie jakieś zaskoczenie:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540469

</troll>

hehehe, wizaż i ich oświecone wojowniczki swietny przyklad,jak zawistne i nienawistne potrafia byc kobiety w grupie i na czym im tylko zalezy w relacjach damsko-meskich

Mialem kiedys podobny problem, zrobilem podobnie ale darowalem sobie balony, etc, w to miejsce natomiast wstawilem bilet do opery Akcja dziala sie w Norwegii, wiec poza zaskoczeniem i zadowolonem (wiecie, smoking, wyzsza kultura, sukienki wieczorowe bla bla..) zasialem nutke hmm, zmieszania - w pozytywnym tego slowa znaczeniu. (a okazalo sie,ze cala opera byla..po niemiecku Facepalm )

Takze ja bym polecal ograniczyc slodkosc (nie slodycze), a wstawic cos bardziej unikalnego, co mozna bedzie zapamietac na dluzej.
Nowy post 03.07.2011 09:05 Maksymus007 jest offline Szukaj postów od Maksymus007 Przyjmij Maksymus007 do listy przyjaciół
sz3sz
Złoto

na forum od: 20.04.2010

łał, słodko aż do porzygu

najlepsze co możesz zrobic autorze to wyhodować parę cohones
albo potem miałczeć, że taki byłeś dobry a Cie zostawiła dla chama

rzekłem

Nowy post 03.07.2011 09:44 sz3sz jest offline Szukaj postów od sz3sz Przyjmij sz3sz do listy przyjaciół
afajer
Brąz

na forum od: 16.02.2010

Autor wątku Wątek rozpoczęty przez afajer

Ja nie szukam pomocy lul

Tylko pomysłów, dla siebie i innych

@Kleopatra23 + koval1990

Jak my jeszcze nie mieszkaliśmy razem, robiłem podobne rzeczy z nagły pojawianiem się. Wtedy byłem bez auta, późnymmm wieczorem, kiedy komunikacja miejska nie działała, a jako student nie miałem kasy na taksówki fish rolleyes , wskakiwałem w trapmpki i biegłem 1,5 h do niej . Pukam do drzwi: "aaa, byłem akurat pobiegać; przebiegałem obok, pomyslałem sobie - wpadne na chwilke, masz czas? :f_tongue: "

@crepusculare

TO nie miś tylko NIEDŹWIEDŹ, takie bydle wielkie .

Cytat:
najlepsze co możesz zrobic autorze to wyhodować parę cohones albo potem miałczeć, że taki byłeś dobry a Cie zostawiła dla chama

Tak się składa, że to ja jestem tym chamem dla którego kogoś zostawiła... powiedzmy shark cool . Ale dziekię za rady, idzie mi swietnie. Lepieju pogłówkuj i napisz jakis ciekawy pomysł, zamiast lamentowac jak samotny koniobijca. fish wink

Peace

Nowy post 03.07.2011 12:23 afajer jest offline Szukaj postów od afajer Przyjmij afajer do listy przyjaciół
AliAli
Brąz

na forum od: 18.01.2008

Cytat:
Napisane przez sz3sz

rzekłem

romantyk

Nowy post 03.07.2011 12:45 AliAli jest offline Szukaj postów od AliAli Przyjmij AliAli do listy przyjaciół
TheBlueShark
Brąz

na forum od: 22.05.2010

Cytat:
Napisane przez sz3sz

rzekłem

+1

Wg mnie to odpuść balony i płatki róż... Wino, kieliszki wystarczą. One wolą chama który zrobi cokolwiek i nie będzie odstawiał komedii romantycznej w domu

Ten post był 1 raz edytowany, ostatni raz przez TheBlueShark: 03.07.2011 13:02.

Nowy post 03.07.2011 13:01 TheBlueShark jest offline Szukaj postów od TheBlueShark Przyjmij TheBlueShark do listy przyjaciół
crepusculare
Brąz

na forum od: 11.02.2011

Cytat:
Napisane przez afajer
@crepusculare

TO nie miś tylko NIEDŹWIEDŹ, takie bydle wielkie .

Ale bardzo się podoba i często jak na niego patrzy to się uśmiecha

Ten post był 1 raz edytowany, ostatni raz przez crepusculare: 03.07.2011 13:10.

Nowy post 03.07.2011 13:09 crepusculare jest offline Szukaj postów od crepusculare Przyjmij crepusculare do listy przyjaciół
letsgamble92
Brąz

na forum od: 16.05.2010

Cytat:
Napisane przez TheBlueShark
Cytat:
Napisane przez sz3sz

rzekłem

+1

Wg mnie to odpuść balony i płatki róż... Wino, kieliszki wystarczą. One wolą chama który zrobi cokolwiek i nie będzie odstawiał komedii romantycznej w domu

true

Nowy post 03.07.2011 13:30 letsgamble92 jest offline Szukaj postów od letsgamble92 Przyjmij letsgamble92 do listy przyjaciół
baadnewz01
Złoto

na forum od: 29.03.2010

Cytat:
Napisane przez afajer

Lepieju pogłówkuj i napisz jakis ciekawy pomysł, zamiast lamentowac jak samotny koniobijca. fish wink

made my day

Nowy post 03.07.2011 13:39 baadnewz01 jest offline Szukaj postów od baadnewz01 Przyjmij baadnewz01 do listy przyjaciół
strony (4): [1] 2 3 następna » ... ostatnia » « Poprzedni wątek | Następny wątek » | Dodaj wątek do Ulubionych
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
PokerStrategy.com Board » Społeczność PokerStrategy.com » Pogawędki » Jak zaskoczyc swoja kobiete ?