Jak zaskoczyc swoja kobiete ?

• afajer
      afajer
      Brąz
      na forum od: 16.02.2010 Posty: 603
      Tak jak w temacie. :s_wink:

Jakie macie pomysły, żeby sprawić aby wasza dziewczyna/narzeczona/żona była zaskoczona? Co robicie, aby pojawił się uśmiech na jej buzi? Często wpadają fajne pomysły kiedy trzeba się wykazać na jakąś okazję: urodziny, rocznice... A może by tak postarać się dać coś o siebie w normalny dzień?
      Możemy tu pisać o swoich 'patentach', może ktoś z nas skorzysta z czyjegoś pomysłu :f_biggrin:

Zacznę od siebie:

Za parę dni moja dziewczyna przyjeżdża odwiedzić mnie w anglii. Na ebayu (na allegro niestety nie ma) kupie butle z helem i balony w kształcie serca. Pójdziemy do znajomych ugotować coś dla nich wspólnie. Podczas gotowania zostawię moja luba i wrócę na chwile do domu " ... bo zapomniałem czegoś" (coś tam się wymyśli ;) ). W tym czasie wpuszczę do pokoju wcześniej napełnione helem balony, tak żeby fruwały pod sufitem ( cały sufit ma być w balonach :s_smile: ), przygotuje winko i dwa kieliszki plus kupie bukiet róż i oberwę go z płatków, które rozsypie po pokoju... Wszystko musi być przygotowane wcześniej (napełnione balony, kupione winko, itd.), żeby nie zajęło za dużo czasu. Wrócę do znajomych, zjemy wspólnie obiad, posiedzimy chwileczkę, wrócimy do domu ... :f_grin:

Zawsze z rana to ja wcześniej wychodzę do pracy, ona jeszcze śpi. W tym czasie wrzucam jej do torebki jakieś smakołyki (kupione oczywiście wcześniej i schowane tak, żeby nie znalazła ich w domu ;) ) - dobry batonik, mala bombonierkę, jakieś cukierki - ogólnie łakocie... i czekam później przez dzień, aż napisze mi esemesa o swoim odkryciu - zaskoczona :f_p:

A Wy jakie macie patenty/pomysły? A może dziewczyny napiszą co robią, żeby zaskoczyć swoich mężczyzn?
  • 62 odpowiedzi
    • RunWell
      RunWell
      Brąz
      na forum od: 01.07.2010 Posty: 16
      Mój patent na nazywa sie " na spiocha", najpierw jest zaskoczenie, a potem pojawia się też usmiech.
    • bagulec
      bagulec
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 47
      Napisane przez RunWell
      Mój patent na nazywa sie " na spiocha", najpierw jest zaskoczenie, a potem pojawia się też usmiech.
      nie polecam... słabe smarowanie :-P

ostatnio przeleciałem 700km żeby zawłać ją pod oknem. Efekt murowany...
    • pokermaster555
      pokermaster555
      Brąz
      na forum od: 15.01.2009 Posty: 742
      Przyjeżdża do Ciebie do anglii ? Udaj że zapomniałeś i jesteś z kumplami na piwie :D ale się zdziwi :f_thumbsup:
    • crepusculare
      crepusculare
      Brąz
      na forum od: 11.02.2011 Posty: 42
      http://allegro.pl/super-mis-175-cm-xxl-s...
    • Kleopatra23
      Kleopatra23
      Brąz
      na forum od: 10.05.2009 Posty: 1 514
      Napisane przez RunWell

No tak... Jak tylko zobaczyłam tytuł wątku to spodziewałam się, że już pierwszy wpis będzie żenujący... Takie tematy niestety nie mają racji bytu na samczym forum, bo się dzieciaki popisują jeden przed drugim prostackimi tekstami. :facepalm:

Temat bardzo fajny :f_thumbsup: i jestem pod wrażeniem pomysłowości autora wątku. Na pewno Twoja kobieta będzie oszołomiona jak zobaczy te balony, płatki róż i resztę... Zresztą, podrzucanie słodyczy to też świetny pomysł...
      Ja swego czasu, kilka lat temu zrobiłam swojej sympatii niespodziankę i pokonałam całą Polskę po to żeby wejść do niego, przywitać się, przytulić, uśmiechnąć i wrócić z powrotem na drugi koniec kraju. Jechałam w ciemno, w zimie, podczas ostrych opadów i strasznego mrozu. W połowie drogi zorientowałam się, że nie znam w ogóle adresu, a wtedy chyba też nawet nazwiska, bo to był początek znajomości. Dzwoniłam więc na policję żeby popytać o jakiś trop, ale wskazali jedynie jakąś dyskotekę, która okazała się nieczynna i wyglądała jak budka z hot-dogami. Dobrze, że miałam nawigację, bo ten chłopak mieszkał w małej wsi otoczonej hektarami lasów i jezior. Na miejsce dotarłam około 3 w nocy i żywej duszy nigdzie nie było, do tego zimno, śnieg, a ja się uparłam i chciałam dopiero dać znać jak będę pod samym domem.. Jak już byłam totalnie zrezygnowana i zmęczona to w oddali dostrzegłam budynek, w którym paliło się światło.. Okazało się, że to piekarnia :f_cool: i nikt nie znał chłopaka, którego szukałam, ale ludzie byli tak życzliwi, że zapraszali do siebie do domów na herbatkę, ciasto, nie znając mnie przecież. Później znów pojeździłam po wsi, gdzie było ciemno, dziko i mało do jeziora nie wjechałam i nic.. Wróciłam znów do piekarni i jeden chłopak z innej wsi powiedział, że chyba wie kogo szukam i wskazał uliczkę 200 metrów od piekarni. Okazało się, że to było to, a chłopak, do którego przyjechałam był w takim szoku, że sobie nie wyobrażacie.. Zresztą, w międzyczasie rozmawiałam z nim kilka razy przez telefon i udawałam, że jestem na dyskotece i się strasznie upiłam :f_ugly: Niespodzianka wyszłam super, a ja na pół godzinki się z nim zobaczyłam i musiałam wracać do domu.

Jakieś 2 miesiące temu był tu na forum identyczny temat na kilka stron, więc jeśli szukasz pomysłów to tam kilka znajdziesz.
    • Kleopatra23
      Kleopatra23
      Brąz
      Spędzanie wolnego czasu z dziewczyną/żoną...

Tutaj znalazłam link do pochodnego tematu sprzed kilku miesięcy.
    • babel92
      babel92
      Trener
      Trener
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 16 150
      Kleo ale Ty uparta jesteś :)
    • koval1990
      koval1990
      Brąz
      na forum od: 14.12.2009 Posty: 2 589
      Jeśli o mnie chodzi to nie robię za często takich niespodzianek, żeby moja Kobietka się za bardzo nie przyzwyczaiła bo nie będzie już to robiło na niej żadnego wrażenia :)

Czasami też udaje, że jestem gdzieś w domu lub z kolegami, a jestem w drodze do niej. Po drodze kupuje kwiatka, czekoladę milke i staje za oknem pukając w szybę :) . Widok jej szczęśliwej miny bezcenny :D . Dodam, że mieszkamy 20 km od siebie i też nie widujemy się za często.

Jeśli chodzi o wieczory to nie zapomnij świeczek !!!
    • zendera
      zendera
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 2 674
      <troll>

Myślę, że to na pewno będzie jakieś zaskoczenie:
      http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540469

</troll>
    • Kleopatra23
      Kleopatra23
      Brąz
      No i po cholerę zaśmiecasz kulturalny wątek takimi idiotyzmami? Jak nie masz nic konstruktywnego do napisania w tym temacie to nie pisz. Dobrze, że się chociaż na wstępie przedstawiłeś trollu.
    • cruz201
      cruz201
      Brąz
      na forum od: 09.09.2010 Posty: 1 959
      Lulz. Tez bym chcial zeby dziewczyna dla mnie przejechala 1,1k kilometrow, wpadla na 1h sie przytulic i potem znow 8h w drodze :rolleyes: .
    • Maksymus007
      Maksymus007
      Brąz
      na forum od: 17.04.2011 Posty: 600
      Napisane przez zendera
      <troll>

Myślę, że to na pewno będzie jakieś zaskoczenie:
      http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540469

</troll>
      hehehe, wizaż i ich oświecone wojowniczki :) swietny przyklad,jak zawistne i nienawistne potrafia byc kobiety w grupie i na czym im tylko zalezy w relacjach damsko-meskich :)

Mialem kiedys podobny problem, zrobilem podobnie ale darowalem sobie balony, etc, w to miejsce natomiast wstawilem bilet do opery :P Akcja dziala sie w Norwegii, wiec poza zaskoczeniem i zadowolonem (wiecie, smoking, wyzsza kultura, sukienki wieczorowe bla bla..) zasialem nutke hmm, zmieszania - w pozytywnym tego slowa znaczeniu. (a okazalo sie,ze cala opera byla..po niemiecku :facepalm: )

Takze ja bym polecal ograniczyc slodkosc (nie slodycze), a wstawic cos bardziej unikalnego, co mozna bedzie zapamietac na dluzej.
    • sz3sz
      sz3sz
      Złoto
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 734
      łał, słodko aż do porzygu

najlepsze co możesz zrobic autorze to wyhodować parę cohones
      albo potem miałczeć, że taki byłeś dobry a Cie zostawiła dla chama

rzekłem
    • afajer
      afajer
      Brąz
      na forum od: 16.02.2010 Posty: 603
      Ja nie szukam pomocy :) lul

Tylko pomysłów, dla siebie i innych ;)

@Kleopatra23 + koval1990

Jak my jeszcze nie mieszkaliśmy razem, robiłem podobne rzeczy z nagły pojawianiem się. Wtedy byłem bez auta, późnymmm wieczorem, kiedy komunikacja miejska nie działała, a jako student nie miałem kasy na taksówki :f_rolleyes: , wskakiwałem w trapmpki i biegłem 1,5 h do niej :) . Pukam do drzwi: "aaa, byłem akurat pobiegać; przebiegałem obok, pomyslałem sobie - wpadne na chwilke, masz czas? :f_tongue: "

@crepusculare

TO nie miś tylko NIEDŹWIEDŹ, takie bydle wielkie :) .

najlepsze co możesz zrobic autorze to wyhodować parę cohones albo potem miałczeć, że taki byłeś dobry a Cie zostawiła dla chama

Tak się składa, że to ja jestem tym chamem dla którego kogoś zostawiła... powiedzmy :s_cool: . Ale dziekię za rady, idzie mi swietnie. Lepieju pogłówkuj i napisz jakis ciekawy pomysł, zamiast lamentowac jak samotny koniobijca. :f_wink:

Peace
    • AliAli
      AliAli
      Brąz
      na forum od: 18.01.2008 Posty: 1 308
      Napisane przez sz3sz

rzekłem
      romantyk
    • TheBlueShark
      TheBlueShark
      Brąz
      na forum od: 22.05.2010 Posty: 30
      Napisane przez sz3sz

rzekłem
      +1

Wg mnie to odpuść balony i płatki róż... Wino, kieliszki wystarczą. One wolą chama który zrobi cokolwiek i nie będzie odstawiał komedii romantycznej w domu :)
    • crepusculare
      crepusculare
      Brąz
      na forum od: 11.02.2011 Posty: 42
      Napisane przez afajer
      @crepusculare

TO nie miś tylko NIEDŹWIEDŹ, takie bydle wielkie :) .

Ale bardzo się podoba i często jak na niego patrzy to się uśmiecha :)
    • letsgamble92
      letsgamble92
      Brąz
      na forum od: 16.05.2010 Posty: 754
      Napisane przez TheBlueShark
      Napisane przez sz3sz

rzekłem
      +1

Wg mnie to odpuść balony i płatki róż... Wino, kieliszki wystarczą. One wolą chama który zrobi cokolwiek i nie będzie odstawiał komedii romantycznej w domu :)
      :D :D true
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Złoto
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 2 093
      Napisane przez afajer

Lepieju pogłówkuj i napisz jakis ciekawy pomysł, zamiast lamentowac jak samotny koniobijca. :f_wink:

made my day :D