Długoterminowe zyski z pokera dzięki naszym strategiom - darmowa rejestracja!

Najlepsze strategie Poker staje się naprawdę łatwą grą, gdy wykorzystujesz odpowiednie strategie. Nasi autorzy pokażą ci krok po kroku jak osiągnąć sukces.

Najlepsi gracze Ucz się od najlepszych profesjonalistów pokerowych  biorąc udział w treningach na żywo oraz na forum.

Darmowe pieniądze PokerStrategy.com jest bezpłatne. Dodatkowo czekają na ciebie darmowe pieniądze.

Jesteś już użytkownikiem PokerStrategy.com?  Zaloguj się tutaj

Nie jesteś zalogowany

DARMOWA GOTÓWKA

Darmowa pokerowa gotówka

50 $ darmowej pokerowej gotówki dla każdego nowego użytkownika

Dołącz już teraz za darmo

DARMOWE TRENINGI

Darmowe pokerowe treningi

Ucz się wygrywać od najlepszych trenerów i darmowych filmów

DARMOWE APLIKACJE

Darmowe pokerowe aplikacje

Rozwijaj swoje umiejętności z naszymi darmowymi narzędziami pokerowymi

POKEROWY SUKCES

Pokerowy sukces

Korzystaj z doświadczenia największej pokerowej szkoły i jej społeczności

PokerStrategy.com Board » Społeczność PokerStrategy.com » Technologia i oprogramowanie » [Windows 7] wspólna bibloteka powłoki dll
Ostatni post | Pierwszy nieprzeczytany post Dodaj wątek do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przewiń do końca strony [Windows 7] wspólna bibloteka powłoki dll
autor
Post « Poprzedni wątek | Następny wątek »
napalm77
Brąz
Brąz

na forum od: 18.09.2008

Autor wątku Wątek rozpoczęty przez $starter
[Windows 7] wspólna bibloteka powłoki dll

mam taki problemik w niezainstalowanym jeszcze programie przez przypadek zmieniłem otwieranie jednego z plików na otwieranie za pomocą Media Player Classic a orginalanie jest> wspólna bibloteka powłoki dll. no i program przy próbie instalacji pokazuje błąd. jak zmienić ustawienia aby otwieranie było znów przez wspólna bibloteka powłoki dll. szukałem w necie ale nie znalazłem rozwiązania
Nowy post 04.02.2011 08:53 Szukaj postów od napalm77 Przyjmij napalm77 do listy przyjaciół
krychu90
Brąz
Brąz

na forum od: 03.01.2010

shell32.dll (C:\Windows\System32) jest to Wspólna biblioteka DLL Powłoki systemu Windows. Spróbuj przypisać plik do tego pliczku.
Nowy post 04.02.2011 09:14 Szukaj postów od krychu90 Przyjmij krychu90 do listy przyjaciół
napalm77
Brąz
Brąz

na forum od: 18.09.2008

Autor wątku Wątek rozpoczęty przez $starter

zrobiłem to ale nic nie pomogło, teraz nawet nie mogę zmienić za pomoca jakiej aplikacji ma sie otwierać. gdy otwieram ten program z innego źródła (download z internetu) mam to samo więc pewnie jakoś na stałe jest przypisany media player classic do tego pliku. ponizej screen po zmianie w pliku wst.c03 na biblioteka dll która niestety nie pomogła

http://img823.imageshack.us/img823/8769/bibliteka.jpg

Ten post był 4 raz edytowany, ostatni raz przez napalm77: 10:44 04.02.2011.

Nowy post 04.02.2011 09:42 Szukaj postów od napalm77 Przyjmij napalm77 do listy przyjaciół
« Poprzedni wątek | Następny wątek » | Dodaj wątek do Ulubionych
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
PokerStrategy.com Board » Społeczność PokerStrategy.com » Technologia i oprogramowanie » [Windows 7] wspólna bibloteka powłoki dll